Ремонт Apple Watch

Особливості ремонту Apple Watch

Смарт годинник від компанії Apple – це гаджет з високим функціоналом. З його допомогою легко керувати навігацією, iPhone, користуватись великою кількістю додатків і опцій. Водночас, це пристрій зі складною ОС, яка інколи може «глючити», дає збої. Помилки в роботі Apple Watch трапляються і через фізичні ушкодження. Самостійний ремонт годинників-трекерів від Купертіно категорично не рекомендується! Чому?!

• По-перше, у користувача немає оригінальних замінних компонентів, а якщо такі й знайдуться, то навряд, чи він зможе самостійно їх встановити.
• По-друге, власник годинника Apple не має інструментів для виявлення точної причини поломки пристрою.

Ремонт Епл Вотч у Києві варто довіряти професіоналам! У сервісному центрі Sklorepair завжди є всі оригінальні запчастини до годинника Apple Watch будь-якої моделі. Якщо у вас розбився дисплей, зламалася бокова кнопка чи коліщатко Digital Crown, не вдається створити пару з супутнім гаджетом, наші майстри оперативно усунуть несправності (поломки).

Специфіка відновлення Епл Вотч

Найскладніше в ремонті Apple Watch будь-якої серії – це розбирання годинника. Потрібно відокремити екран від корпусу так, щоб не пошкодити матрицю і шлейфи всередині. Тому мало хто в Києві береться ремонтувати Епл Вотч взагалі. Сервіс-центр Sklorepair є одним із небагатьох в Україні, де професійно виконують ремонт Apple, зокрема, в наступних випадках.

Розбите скло (скло з сенсором)

Спеціалісти вилучать його, не пошкодивши інші компоненти годинника, після чого встановлять нове оригінальне захисне покриття. Заміна скла (екранного модуля) AppleWatch також потрібна, якщо сенсор не відповідає на команди користувача, або на екрані присутні плями чи смуги. Залежно від в моделі годинника, в нашому сервісі замінюють сенсорний екран, скло, або дисплейний модуль повністю.

Акумулятор швидко втрачає заряд

Як і будь-які джерела живлення, що перезаряджаються, встановлений в Apple Watch літій полімерний акумулятор хімічно старіє. З часом, годинник швидше розряджається або взагалі перестає тримати заряд. Допоможе заміна акумулятора Епл Вотч в Sklorepair. Ще одна причина, чому варто провести таку процедуру – розшарування екрану, що є наслідком роздування елементу живлення. Вартість заміни батареї Apple Watch залежить, знову ж таки, від складності розбирання годинника (важливо не пошкодити екран).

Apple Watch потрапив у воду або намок

Часто користувачі «розумного» годинника Apple переоцінюють функцію захисту від вологи за класом IP68 – купаються в басейні, душі. Хлорка та її похідні, що присутні у технічній воді, а також сіль морської води, негативно впливають на працездатність Епл Вотч. Тому до нашого сервісного центру нерідко приносять годинники, пошкоджені водою – з корозією елементів на материнській платі. Щоб відремонтувати втоплений Apple Watch кваліфікований спеціаліст розбирає гаджет і проводить чистку компонентів від слідів вологи і окисів.

Не працює динамік, мікрофон, Bluetooth

Відсутність звуку свідчить про поломку гучномовця, контролера або некоректну роботу операційної системи. Точну причину несправності наші фахівці визначають під час професійної діагностики.
Основні чинники дефекту Bluetooth – поломка передавача, антени Bluetooth чи програмний збій. Спеціалісти Sklorepair встановлюють причину, чому неможливо створити пару з годинником, яку потім оперативно усувають.

Перелік несправностей, що виправляються майстрами нашого сервісу, є далеко неповним. Більш детальний опис усіх проблем з Apple Watch та вартість послуг з ремонту годинників ви знайдете у відповідних розділах на нашому сайті.

Професійний ремонт годинників Apple Watch у Києві

Природно у власників зламаних гаджетів виникає питання: «А чому я маю віддавати свій Епл Вотч в ремонт до Sklorepair?!»

Нам є, що Вам запропонувати!

1. Безкоштовна діагностика будь якого гаджету Apple.
2. Виключно оригінальні комплектуючі. До будь якої моделі Apple Watch у нас знайдеться відповідна деталь – не аналог!
3. Гарантія якості робіт і запчастин (від 1 до 12 місяців).
4. Зручне розташування сервісного центру. Знаходимося в приміщенні метро Шулявська, у відносному центрі столиці.
5. Для клієнтів з інших міст пропонуємо ремонт Apple віддалено (надішліть гаджет нам Новою поштою).
6. Ремонтуємо навіть такі годинники Епл Вотч, які для більшості сервіс-центрів здаються безнадійними!

Звертайтесь: +38 (063) 242-87-45, завітайте до нас особисто – м. Київ, проспект Перемоги, 48а – «поставимо на ноги» Ваш Apple Watch!