Ремонт Apple Watch Series 2

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
Apple Watch Series 2

Заміна скла з сенсором з Гарантією
1900 грн
Заміна дисплейного модулю
4200 грн
Заміна акумулятору
1100 грн
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн

Доступний ремонт Apple Watch Serries 2 у Києві з турботою про кожного клієнта!

Apple Watch Serries 2 – розумний годинник, якому властиві широкий функціонал і дизайнерський мінімалізм. Пристрій реагує на дотики, освітленість, рухи користувача. Використовується для оплати покупок в магазині, керування навігацією, а також – як фітнес-трекер.
Наявність складної операційної системи та особливості експлуатації Епл Вотч 2 не виключають ймовірність поломки. Ремонт може знадобитися через зависання, функціональні порушення, фізичні пошкодження. Найчастіше псується АКБ, тріскається/розбивається екран, смарт годинник намокає. Самостійний ремонт Apple Watch 2 не рекомендується, адже у користувача, скоріше за все, відсутні професійні інструменти і засоби діагностики. Та, навіть за наявності певних навичок, буде важко розібратися з електронним начинням – а в розібраному вигляді годинник не захоче ремонтувати жодна офіційна майстерня.
Своєчасне звернення до сервісного центру Sklorepair гарантує безкоштовну діагностику та швидке вирішення будь-якої проблеми Apple Watch Serries 2. Залучаємо виключно оригінальні компоненти, даємо гарантію на них, і на виконані роботи.

Специфіка ремонту Епл Вотч 2

У всіх годинниках Apple встановлено OLED-матрицю. Оскільки сенсор напилений на скло, замінити лише скло дисплея неможливо – в нашому сервісному центрі проводять заміну скла разом з сенсором або ж повністю новий дисплейний модуль.
Важливий нюанс! На перший погляд, замінити екран Apple Watch 2 – це просто. Та нерідко трапляється, що після самостійного ремонту годинник не активується. Наші інженери з ремонту Apple знають певні хитрощі та нюанси, щоб такого не сталось.

Які несправності (поломки) Apple Watch Serries 2 найчастіше усувають наші фахівці

• Деформація корпусу. Вигини, вм’ятини, інші сліди ударів і падінь можуть свідчити по значні внутрішні ушкодження. Окрім реставрації (заміни оболонки), трекер потребує діагностики та ремонту за фактом виявлених порушень.
• Дисплей спотворює зображення. Причиною появи смуг, плям на екрані, або відсутності реакції на дотики, є розбитий або пошкоджений екран. Потрібна заміна екрану (дисплейного модуля) Apple Watch Serries 2.
• Швидко розряджається акумулятор. З роками батарея годинника хімічно руйнується, що є процесом необоротнім. Якщо ресурс елементу живлення вичерпано, допоможе заміна акумулятора Apple Watch 2. На складі нашої компанії достатньо компонентів для цієї моделі розумних годинників Епл.
• Гаджет намок, потрапив у воду. На відміну від першої серії Apple Watch, цей годинник отримав захист від води. За переконаннями виробників, він витримує до 5 атмосфер тиску. Та навіть це не дає повної гарантії, що трекер не можливо утопити. Якщо таке сталось, не намагайтесь владнати проблему (висушити Епл Вотч) самостійно! Принесіть годинник до Sklorepair – ми його розберемо і усунемо сліди вологи, окисів. В результаті Ваш Apple Watch Serries 2 буде знову працювати так, як і до намокання.

Помилки програмного забезпечення

Ми справляємось не лише з механічними дефектами Епл Вотч, а й системними збоями! При некоректній установці сторонніх програм може виникнути помилка у програмному забезпеченні. Або ж годинник втратить здатність синхронізуватись зі айфоном. Інженери нашої майстерні усунуть конфлікти системи, повернувши її функціональність.

Насправді, несправностей Apple Watch Serries 2 значно більше. Це й збої у роботі динаміків, Bluetooth, не відповідає Digital Crown або не спрацьовує кнопка блокування. Ми усуваємо будь-які проблеми годинників Епл, навіть ті, що не хочуть ремонтувати в інших сервісах!

Sklorepair – нерядовий сервісний центр Apple….

На перший погляд, немає різниці, де ремонтувати Епл Вотч 2 – були б кошти. Та насправді різниця є, й відчутна!

Співпрацюючи з нашим сервісним центром, Ви не лише отримуєте реставруєте Apple Watch Serries 2 за 1 добу, якісно і недорого. Звернення до Sklorepair також гарантує:

• безкоштовну діагностику пристроїв Apple;
• встановлення тільки оригінальних компонентів замість тих, що вийшли з ладу;
• контрольну перевірку відремонтованого пристрою перед поверненням власнику;
• конфіденційність та збереження інформації на гаджеті;
• легкий доступ до сервісу з будь-якої точки Києві (знаходимось у приміщенні метро Шулявська);
• можливість ремонту Apple Watch Serries 2, якщо Ви з іншого міста (деталі дізнайтесь у нашого менеджера +38 (063) 242-87-45);
• дружнє ставлення та професійний сервіс, після якого Вам захочеться повернутися та порекомендувати нас своїм близьким!

Залиште заявку на ремонт Епл Вотч на сайті, або завітайте до нашого офісу: м. Київ, проспект Перемоги, 48а.
Зробимо все можливе, щоб привести ваш Apple Watch в порядок!