Ремонт Apple Watch Series 3

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
Apple Watch Series 3

Заміна скла з сенсором з Гарантією
1900 грн
Заміна дисплейного модулю
3600 грн
Заміна акумулятору
800грн
Чистка після потрапляння вологи
від 300 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Apple Watch Series 3 у Києві

Apple Watch Series 3 – третє покоління інтелектуальних годинників Apple, з потужним процесором S3, GPS-модулем та голосовим асистентом Siri.
Пристрій має розширені можливості для занять спортом, зокрема, допомагає контролювати тренування. Висотомір враховує не лише пройдену відстань, але й усі підйоми та спуски. Біг, плавання, фітнес – усі види руху фіксуються трекером активності, наочно відображаючись за допомогою трьох графічних кілець. Утворення пари зі смартфоном дає можливість відповісти на дзвінок, надіслати повідомлення, прослуховувати улюблені треки прямо «з зап’ястя», або використовувати FaceTime, щоб нагадати про важливі заплановані справи.

Епл Вотч 3 допомагає бути продуктивнішими і більш ефективними, завжди і скрізь залишатися на зв’язку. Та попри завіряння виробників з Купертіно щодо наднадійності пристрою, він також може зламатися. Насправді, його і втопити можна, і корпус деформувати, і розбити надміцне сапфірове скло екрану. В програмному плані годинник також «не святий» – інколи його ОС дає збої. Якщо подібне трапилось із Вашим Apple Watch Serries 3, в сервісному центрі Sklorepair знають, як це виправити! Для ремонту Apple залучаємо кращих фахівців, новітнє обладнання і лише оригінальні комплектуючі.

Нюанси реставрації Apple Watch 3

У всіх годинниках серії встановлено OLED матрицю. Отже, замінити можливо тільки скло з сенсором. Складність ремонту полягає в розбиранні пристрою – вилучити старі компоненти і встановити нові потрібно з точністю ювеліра. Інакше годинник просто не активується!
Наші майстри виконають заміну скла з сенсором ( на екрані ) Apple Watch 3, щоб годинник знову працював як раніше. Домовитись про ремонт Епл у Києві, в нашому сервісному центрі можна за телефоном +38 (063) 242-87-45.

Не лише дисплей

Розбиття екрану Apple Watch Series 3 – проблема, з якою до нас звертаються постійно. Але ми усуваємо й інші поломки (несправності) пристрою, зокрема такі.

Батарея швидко розряджається або не відновлює заряд

У кожного акумулятора свій робочий потенціал. Коли він вичерпується, хімічно елемент стає непридатним до подальшого використання. У такому разі майстри Sklorepair виконають заміну батареї (акумулятора) Apple Watch 3 на нову оригінальної якості.

Епл Вотч 3 було утоплено

Вологозахист у годинника є. Проте він не захищає Apple Watch Series 3 від хлору, морської солі чи інших речовин, що можуть бути у воді. Тривале перебування годинника в басейні, ванній, в умовах надмірної вогкості призводить до корозії внутрішніх компонентів, аж до повного їх виходу із ладу! Тут не допоможе просушування в домашніх умовах – на радіаторі, феном – чи продування компресором. І тим більше не намагайтесь розібрати гаджет самостійно! Краще приносьте його нам, в сервіс-центр Sklorepair, і ми повернемо Епл Вотч 3 до робочого стану. Акуратно розберемо, видалимо сліди окисів и залишки води з мікросхем. А якщо доведеться, замінимо несправні деталі новими.

Щодо інших поломок (несправностей) Apple Watch Series 3, то це може бути:

• «заїдання» кнопок;
• не працює вібрація;
• відсутній звук динаміка;
• система «глючить»;
• пристрій не утворює пару зі смартфоном.

Якщо у переліку немає дефекту Вашого Apple Watch 3, це не означає, що ми такий не усуваємо! Повідомте про проблему нашим майстрам, і вони знайдуть вихід з ситуації. Навіть, якщо в інших сервісах від ремонту Вашого смарт-годинника відмовлялись!

Що ми можемо дати нашим клієнтам

Звернувшись до Sklorepair, Ви:

1. отримаєте можливість відремонтувати Епл Вотч у Києві за розумними цінами;
2. діагностуєте поломки гаджета безкоштовно (навіть, якщо потім не залишите його нам на ремонт);
3. можете бути спокійними за якість послуг, та запчастин, які ми встановлюємо – надаємо гарантію від 1 до 12 місяців;
4. можете реставрувати Apple Watch Series 3, навіть якщо Ви не з Києва (отримуємо гаджети Apple Новою поштою та ремонтуємо в короткий термін);
5. не залишаєтесь без смарт-годинника надовго – 80% зламаних пристроїв майстри Sklorepair відновлюють протягом 1 доби!

Дістатись до нас у Києві не складно – сервісний центр базується у приміщенні метро Шулявська, проспект Перемоги 48а.
Дзвоніть +38 (063) 242-87-45 та попередньо запишіться на ремонт Apple Watch Series 3, щоб пришвидшити відновлення свого гаджета!