Ремонт Apple Watch Series 4

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
Apple Watch Series 4

Заміна скла екрану з Гарантією
1900 грн
Заміна скла з сенсором (Оригінал)
2900 грн
Заміна дисплейного модулю
5500 грн
Заміна акумулятору
750 грн
Чистка від потрапляння вологи
від 200 грн

Ремонт Apple Watch Serries 4 в сервісі Sklorepair

За невеликих розмірів Apple Watch Serries 4 має потужний процесор, яскравий дисплейний модуль, надміцне скло і, одночасно, є водонепроникним на глибині до 50 м. Встановлені в старт-годинник датчики та додатки дозволяють точно відстежувати фізичне навантаження і серцеву активність користувача. Модуль GPS фіксує швидкість переміщення та відстань, що її подолав власник Епл Вотч в процесі бігу, ходьби, плавання. Пристрій приймає вхідні дзвінки, SMS, а також дозволяє прослуховувати музику, згрупувавшись з бездротовою гарнітурою AirPods.

Годинник Епл Вотч (четвертого покоління) призначений для любителів здорового та активного способу життя. Саме тому основними причинами його несправностей (поломок) є механічні пошкодження, а також утоплення і зношування елементів. Акумулятор з часом вимагає заміни, перестає працювати вібросигнал, виникають проблеми зі звуком, а захисне сенсорне скло покривається подряпинами. Ці та інші дефекти Apple Watch Serries 4 легко усувають фахівці сервісного центру Sklorepair! В їх розпорядженні – краще новітнє обладнання, лише оригінальні запчастини, а також солідний досвід ремонту Apple техніки, накопичений за роки практики.

Особливості ремонту Епл Вотч 4

В годинниках Apple 4-го покоління встановлено матрицю OLED. Це означає, що при пошкодженні дисплея можливо замінити як окремо скло, так і скло з сенсором. Заміну скла (екрану) Apple Watch 4 потрібно проводити з ювелірною точністю, інакше годинник не активується!
В нашому сервісі досконало володіють техніками ремонту Епл, тому виконають цю процедуру належним чином. Якщо проблеми дисплею Apple Watch Serries 4 явні, і Ви впевнені, що треба встановити нове скло з сенсором, запишіться на ремонт до Sklorepair вже зараз: +38 (063) 242-87-45.

Характерні поломки (несправності) Apple Watch Serries 4

Окрім розбитого скла, Вам може знадобитися ремонт Епл Вотч, якщо:

1. годинник швидко розряджається, його неможливо зарядити. Ємність батареї невисока, тому хімічно вона швидко зношується. Допоможе заміна акумулятора Apple Watch 4. Справа також може бути в материнській платі. Її можливо відремонтувати, але для цього потрібні навички фахівця.
2. Епл Вотч 4 вийшов з ладу після перебування під водою. Не зважаючи на наявність у годинника захисту від вологи, він може промокнути. Тривале перебування у товщі води, морська сіль, хлор й інші елементи, що присутні в технічній (питній) воді, призводять до поломок. Потрібно терміново реставрувати Apple Watch Serries 4. При чому не самостійно, просушуючи на батареї чи продуваючи феном, а розібравши й очистивши компоненти від вологи й окисів. Повірте, якісно полагодити пристрій вдома не вийде – краще зверніться до Sklorepair.
3. Відсутній зв’язок. Якщо гаджет перестав «коннектитися» через Bluetooth зі смартфоном або не підключається до Wi-Fi, необхідно пройти програмну діагностику (в нашому сервісі вона БЕЗКОШТОВНА!) та зробити поглиблене налаштування обладнання. Ймовірно, стався програмний збій.

Можливі й інші проблеми Apple Watch 4:

• слабко вібрує Taptic Engine, і через це не зрозуміло, коли відбуваються сповіщення;
• майже не чути або повністю відсутній звук в динаміку, мікрофоні;
• «залипає», некоректно працює кнопка увімкнення, коліщатко Digital Crown;
• після падіння на корпусі глибокі вм’ятини, подряпини.

Що б не сталося із Вашим Епл Вотч (четвертої серії), ми його полагодимо!

«Чому я маю звертатися до Вашого сервіс-центру?»

Питанням задаються користувачі, яким не байдуже, що сталось із Apple Watch Serries 4. Ми не будемо вихвалятись, які ми класні, і що вміємо робити в контексті ремонту старт-годинників – говоримо виключно фактами.

1. Діагностуємо Епл Вотч БЕЗКОШТОВНО.
2. Понад 80% пристроїв ремонтуємо протягом 1 доби.
3. У нас працюють майстри з понад 8-річним досвідом ремонту Apple техніки.
4. Використовуємо ВИКЛЮЧНО ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ.
5. Не відмовляємось реставрувати Епл Вотч навіть з дефектами, усунути які вдається важко.
6. Ремонтуємо годинники Apple з усієї України (отримуємо та потім повертаємо Новою поштою).
7. Знаходимось поруч: у приміщенні метро Шулявська, куди можна швидко дістатись з будь-якої точки Києва.

Запрошуємо «ремонтуватись» до Sklorepair! Телефонуйте: +38 (063) 242-87-45, або залиште нам свої контакти онлайн, скориставшись формою «Замовити ремонт» – вже скоро ми Вам передзвонимо.