Ремонт Apple Watch Series 5

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
Apple Watch Series 5

Заміна скла екрану з Гарантією
2300 грн
Заміна скла з сенсором ( оригінал )
3300 грн
Заміна дисплейного модуля
6200 грн
Заміна акумулятору
1200 грн
Чистка від потрапляння вологи
від 400 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Apple Watch Series 5 в Sklorepair: кваліфіковано, швидко, доступно!

Apple Watch Series 5 – не лише статусна, а й дуже корисна річ. Смарт-годинник не лише визначає поточний час, а й стежить за серцевим ритмом: якщо його показник виходить за безпечні межі, пристрій надсилає тривожне повідомлення, щоб користувач змінив темп активності або вчасно прийняв ліки.
Для тих, хто займається спортом, Епл Вотч 5 – помічник у плануванні та проведенні тренувань. В спеціальній програмі можна вести облік калорій, пройдених кілометрів, а також порівнювати свої досягнення з прогресом інших користувачів. За допомогою годинника можна оплатити покупки через Apple Pay, здійснити дзвінок та, в мережі інтернет, знайти потрібну інформацію, використовуючи голосові команди. Заходити в App Store і завантажувати потрібні додатки. А компас і висотомір зорієнтують користувача у просторі.

Дійсно, опцій у «п’ятого» Apple Watch немало. Та разом з тим, годинник більше схильний до поломок. І справа не лише в збоях програмного забезпечення. Гаджет є недостатньо міцним, щоб залишитись цілим після падіння з висоти, сильного удару. В його корпус також може потрапити вода. Особливо небезпечною є солона морська, і – з хлором, від чого псуються мікросхеми Епл Вотч. Фізичний знос компонентів хронометра – ще одна проблема, з якою приходять до сервісного центру Sklorepair.
Ми ремонтуємо годинники Apple Watch 5 (та інших серій) незалежно від того, що з ними трапилось!

У чому полягає складність ремонту Епл Вотч 5

У всіх моделях встановлено OLED матриці. Можна замінити окремо скло та скло з сенсором. Однак не все так просто. Якщо поміняти екран цілком, годинник просто не активується! Є певні тонкощі та секрети ремонту Apple Watch, які потрібно знати, щоб виконати роботи якісно. Їх знають та вдало застосовують наші майстри.

Який ще ремонт Apple Watch Series 5 є найбільш затребуваним

Окрім заміни скла (дисплея) Епл Вотч 5 (яке від фізичного впливу може тріснути або розлетітись на друзки) ми виконуємо такі відновні роботи.

Заміна акумулятора Apple Watch Series 5

Батарея годинника Епл є надійною, але через свої малі розміри витримує небагато циклів перезарядки. Джерело енергії хімічно старіє, внаслідок чого гаджет починає швидко розряджатися. Ми встановимо новий оригінальний акумулятор усього за кілька годин!

Заміна динаміка Apple Watch Series 5

Навіть незважаючи на те, що модель має вологозахист, поступово вона втрачає властивості і в динамік може потрапити вода, пошкодивши його мембрану. Як результат, звук спотворюється або стає занадто тихим. На складі нашої компанії достатньо оригінальних динаміків Apple на заміну несправних компонентів.

Чистка смарт-годинника після залиття водою

Плавання в басейні, купання в морі, приймання ванни може привести до потрапляння води всередину Apple Watch Series 5. Якщо проігнорувати цей момент, окремі компоненти пристрою вкриє корозія. І тоді складного ремонту не уникнути! Краще принесіть Епл Вотч нашим майстрам – вони розберуть корпус, усунуть сліди вологи з мікросхеми і замінять несправні деталі.
Увага! Не намагайтесь просушити смарт-годинник самостійно. Фен чи компресор тут не допоможуть. Епл Вотч 5 потрібно розібрати, і зробити це якісно можна лише з допомогою спеціального обладнання. Саме на такому працюють в Sklorepair.

Якщо жодна з вищеназваних проблем не характерна для Вашого Епл Вотч, не турбуйтесь – дзвоніть нам та розкажіть про дефект свого «розумного» годинника. Відновимо його якнайкращим чином!

Коли варто звертатися до сервіс-центру?

Якщо вчасно відреагувати на поломки Епл Вотч, то ремонт обійдеться локальними роботами. Це заощадить гроші. Та далеко не кожен користувач смарт-годинника знає, на що звертати увагу насамперед.
Є очевидні симптоми несправностей Apple Watch 5: тріснутий екран, роздута батарея, помилки операційної системи. Але є інші, приховані проблеми, що також говорять про необхідність реставрації Apple Watch Series 5:

• гаджет включається не з першого разу;
• зникають окремі функції;
• екран розшарувався;
• гаджет довго підключається до iPhone, надмірно нагрівається;
• нестабільна мережа тощо.

Не зволікайте – приходьте до нашого центру з ремонту Apple у Києві (проспект Перемоги 48а), попередньо записавшись за телефоном +38 (063) 242-87-45. Ви з іншого міста? Тоді надішліть нам Епл Вотч 5 Новою поштою, і ми його відновимо. На все про все Вам не доведеться тратити багато коштів!