Ремонт APPLE WATCH SERIES 6

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
APPLE WATCH SERIES 6

Заміна скла екрану з гарантією
2500 грн
Заміна скла з сенсором ( оригінал )
3600 грн
Заміна дисплейного модуля
6700 грн
Заміна акумулятору
1200 грн
Чистка від потрапляння вологи
від 400 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 – шоста серія смарт-годинників Купертіно. Девайси отримали нові можливості, зокрема, пульсоксиметр для визначення рівня насиченості крові киснем (проводиться усього за 15 секунд), а також модернізовану систему сенсорів для кращого контролю сну.
Епл Вотч 6 зберегли квадратний алюмінієвий корпус із закругленими кутами і 2 варіанти Retina-дисплея – 40 та 44 мм. Працюють на процесорі S6, на 20% швидшому аніж чіп продуктивності Series 5. Внутрішня пам’ять пристрою складає 32 ГБ. Від попередньої моделі Series 6 також успадкували опції фітнес-трекера, та повний набір стандартних функцій сучасного розумного годинника, серед яких лічильник калорій, голосовий асистент Siri, Apple Pay, контроль дзвінками та повідомленнями тощо.

Попри технічні нововведення, Apple Watch Series 6 не може похвалитися міцністю та високими протиударними властивостями. До нас часто приносять «яблучні» годинники з розбитим склом, екраном, пошкодженим корпусом, коліщатком прокрутки. Іноді відмовляють бездротові модулі, датчики. Якщо з вашим девайсом сталася подібна несправність, ви можете замовити ремонт Apple Watch S6 (2020) у Києві. В сервісному центрі Sklorepair оперативно усувають будь-які проблеми Епл Вотч, залучаючи новітнє обладнання і виключно оригінальні запчастини.

Специфічність реставрації Епл Вотч 6

Оскільки в годинниках Apple шостого покоління встановлені матриці OLED, то при їх поломці можна замінити як окремо скло, так і скло з сенсором.
Проте є нюанс! Якщо не володіти певними знаннями й тонкощами цієї процедури, відремонтувати пристрій якісно буде проблематично – в результаті годинник не активується. Майстри нашого сервіс-центру знають, як працювати з Apple Watch 6, щоб опісля ремонту він працював так само добре, як щойно з вітрини.

Які поломки (несправності) трапляються із Apple Watch Series 6?

Традиційно найбільш вразливим елементом годинника залишається дисплей. Міцне сапфірове скло, тим не менш, далеко не завжди справляється з ударами і падіннями. Екран тріскається, зникає зображення (або ж на ньому з’являються смуги, кольорові плями), не працює тачскрін. Щоб виправити ці дефекти, фахівцями Sklorepair проводиться заміна скла (дисплея) Apple Watch 6.
Інші можливі проблеми девайса такі:

• акумулятор не тримає заряд, швидко розряджається – потрібна заміна батареї Apple Watch Series 6;
• поломка колеса прокрутки Digital Crown;
• відколи, подряпини, деформація оболонки – допоможе реставрація корпусу Епл Вотч 6;
• не працюють бездротові модулі;
• «яблучний» годинник не вмикається, не завантажується watchOS;
• відсутнє з’єднання зі смартфоном – варто здійснити ремонт Wi-Fi, Bluetooth годинника Apple Watch 6.

Щодо намокання Apple Watch Series 6, то це також поширена причина звернення до нашого сервісу. Хоча гаджет і має вологозахист, та не 100%-відсотковий. Контакти з солоною морською водою, технічною – у складі якої присутній хлор, руйнують цілісність годинника. А якщо потраплять всередину – окисляють його компоненти.
Не намагайтесь владнати проблему самостійно! Просушування на сонці чи батареї не лише не допоможе, а й може бути небезпечним! Краще довірте Епл Вотч майстрам Sklorepair. Вони акуратно розберуть пристрій, усунуть сліди вологи й корозії з мікросхем та, якщо буде потрібно, замінять несправні деталі новими, виключно оригінальної якості!

Чому довірити заміну скла Apple Watch 6 варто нам?

Більшість сервіс-центрів Apple пишуть: «швидко якісно і недорого» – та насправді розмістити текст, що заманює, може будь-хто.
Ми пропонуємо особисто переконатись у високій кваліфікації наших майстрів! Перегляньте відео ремонту Apple Watch Series 6 на нашому сайті.

Компанія Sklorepair – це також:

• безкоштовна діагностика «яблучної» техніки;
• швидкий ремонт Apple (80% усіх пристроїв ми відновлюємо протягом 1 доби);
• гарантії якості послуг і запчастин (від 1 до 12 місяців);
• можливість реставрації Епл Вотч для клієнтів з усієї України (приймаємо гаджети Новою поштою).

Звертайтесь до нашого сервісного центру, і ми відновимо Ваш Apple Watch Series 6! За довідками телефонуйте: +38 (063) 242-87-45, або пишіть нам онлайн.