Ремонт iPad

Особливості ремонту Apple iPad в Києві

Коли світ побачив перший iPad, було очевидно, що це – продукт вищого ґатунку, функціональний та цінний. Тому, якщо пошкодиться, буде потребувати кваліфікованого ремонту. Власники планшетів Apple добре знають, як складно знайти для цього хороший сервіс. У Sklorepair працюють сертифіковані фахівці, які досконало знають свою справу, тому повернуть працездатність вашому iPad швидко і за розумну ціну!
Спочатку вони зроблять діагностику пристрою – визначать характер несправності, опісля запропонують варіанти ремонту iPad.

Проблеми iPad, з якими до нас звертаються найчастіше

Попри запевнення виробника про високу якість і безвідмовну роботу продуктів Apple, збої та пошкодження iPad все ж трапляються. Причиною є як виробник, так і сам користувач, оскільки пристрій може бути неправильно використано, або ж він із заводським дефектом.

Найчастіше на ремонт нам приносять iPad з наступних причин.

Пошкоджено дисплей

Насправді такої шкоди завдати нескладно – достатньо одного падіння планшету, і потрібна заміна скла iPad. Залишати все як є – недопустимо, оскільки це однозначно призведе до ще більших проблем із пристроєм. Крім того, використовувати такий екран незручно, якщо взагалі можливо, бо на ньому з’являються смуги, що обмежують видимість.
Якщо розбите скло, ми його замінимо. Не працює сенсорний екран? Відремонтуємо або поставимо новий!

Пристрій намок

Ваш iPad трішки поплавав? FaceID працює некоректно? Не хвилюйтеся. Ми неодмінно усунемо будь-які поломки, спричинені контактом із вологою.

Батарея швидко розряджається

З часом акумулятор iPad гірше тримає заряд. Заміна деталі вдихне нове життя у пристрій, значно продовживши його роботу «від заряду до заряду». Відповідно, покращить комфорт під час користування айпадом.

Збої програмного забезпечення

Якщо ваш планшет Apple не включається або працює занадто повільно, найімовірніше, є проблеми з операційною системою. Наші фахівці можуть це виправити.

Ремонтопридатність

Ремонтувати iPad досить складно. У будь-якому разі потрібно відокремити дисплей від корпусу. Це займає в 5-10 разів більше часу, ніж у випадку з iPhone. Відновлення скла дисплея також довготривале, що пов’язано з площею екрану, яка досягає 12,9 дюйма і передбачає використання виключно професійного обладнання. Ремонтом Apple планшетів мають займатися виключно фахівці сервісного центру, з відповідними знаннями та досвідом роботи.

Чому ми?

Безкоштовна діагностика

Кожен ремонт починається з ретельного візуального огляду. Спочатку ми з’ясовуємо джерело проблеми та очікування клієнта. На цьому етапі ви нічого не платите! Потім безпосередньо виконуємо сервісні роботи.

20 інженерів в одному сервісному центрі

Вашим iPad будуть займатися 5-6 спеціалістів, кожен з яких ідеально знає та виконує свою частину роботи. Використовує найсучасніші інструменти та діагностичне обладнання.

Якісні запчастини

Кожен з елементів iPad говорить про бренд Apple. Ремонтуючи пристрої, ми не змінюємо їх сутність. Будь то заміна екрану iPad, чи іншої деталі, ми залучаємо компоненти, що відповідають найвищим стандартам.

Гарантія

На iPad, які обслуговуємо, ми надаємо гарантію від 1 до 12 місяців. Термін дії залежить від характеру поломки, що усувається.

Цілісність інформації

Разом зі зламаним гаджетом клієнти довіряють нам особисті дані. Ми це дуже цінуємо. Тому дбаємо, щоб інформація в пам’яті iPad користувачів була захищена на всіх етапах ремонту та повернулась у незмінному вигляді.

Ремонт протягом доби

iPad – це інструмент, без якого більшість людей не уявляють свою повсякденність. Ми робимо все можливе, аби відремонтувати пристрій якомога швидше. Ремонтуємо планшети Apple протягом доби, зокрема, найновіші моделі, що з’явились у продажу нещодавно.

Співпрацюємо з дрібними сервісними центрами iPad

Компанія Sklorepair відкрита до співпраці з ремонтними майстернями, у яких немає достатньої бази для виконання певних видів робіт. Пропонуємо вигідні умови, що задовольнять кожну зі сторін.

Скільки коштує ремонт iPad?

Вартість ремонту айпад в Києві коливається залежно від моделі пристрою та характеру несправності.

Як відбувається ремонт?

Ми знаходимося в Києві, у приміщенні станції метро «Шулявська». Площа сервісного центру складає понад 300 кв. метрів.
Ви можете безпосередньо звернутися до нашого сервісного центру або відправити iPad нам на ремонт Новою поштою з будь-якої точки країни. Ми отримуємо пристрої щодня, тому гарантуємо швидкість і, найголовніше, якість роботи!

Ефективний сервіс iPad

Якщо ваш iPad пошкоджено, краще рішення – скористатися перевіреним і надійним сервісом. Принесіть свій планшет Apple нам, і ми подбаємо про його комплексний, швидкий та ефективний ремонт.
У сервісному центрі Sklorepair техніка отримає друге життя, аби служити вам ще довгий час.