Ремонт iPad 5 (2017)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad 5 (2017)

Заміна скла
1100 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad 5 у Києві

iPad 5 вважається найдоступнішим планшетом від Apple. Полюбився багатьом користувачам за свою функціональність і довгий термін служби. Айпад 5-го покоління отримав стандартний 9,7-дюймовий дисплей Retina з роздільною здатністю 2048 на 1536 пікселів. Роботу пристрою визначають 2-ядерний процесор Apple A9, 2 ГБ ОЗУ та 32/128 ГБ флеш-пам’яті. На ринок було випущено дві конфігурації цього планшета: LTE + Wi-Fi та лише з Wi-Fi.

Незважаючи на всі переваги, iPad 5 нерідко вимагають ремонту. Найчастіше це пов’язано з людським фактором. Планшети Apple топлять у воді, кидають, ламають роз’єми, намагаються самостійно налаштувати. Відповідно, мають місце механічні пошкодження та програмні збої. Ми, сервісний центр Sklorepair, залюбки прийдемо на поміч, щоб усунути будь які проблеми Вашого Айпад 5! Від дефектів корпусу до перепрошивання і складної пайки системних компонентів.

Специфіка ремонту iPad 5

Бюджетний айпад 5-го покоління оснащено екраном, закріпленим у корпусі окремо від скла. Отже, це спрощує заміну деталей та, на відміну від пристроїв з дисплейним модулем, робить ремонт iPad 5 більш дешевим.
Тим не менш, між дисплеєм та сенсором планшету Apple присутня подушка з повітря, куди в процесі ремонту може потрапляти пил. Приміщення нашої майстерні обладнане фільтрами HEPA і антистатичними іонізаторами, тому ймовірність контакту Айпад 5 з пилякою й сміттям є мінімальною.

Які послуги пропонує наш сервісний центр?

Ми виконуємо будь-який ремонт Apple iPad 5, зокрема такий.

Демонтаж пошкодженого екрану та встановлення нового

Заміна дисплея (скла) iPad 5 здійснюється, якщо після удару чи падіння розбилось скло, синій екран, полоси на дисплеї, або ж пристрій не реагує на натискання.

Заміна акумулятора, що вичерпав свій ресурс

Такий ремонт потрібний, якщо Айпад 5 швидко розряджається, безпричинно вимикається чи перезавантажується. Фахівці Sklorepair підберуть новий елемент живлення, ресурс якого є оптимальним для цієї моделі «яблучних» планшетів.

Реставрація iPad 5-го покоління після намокання

Контакт з вологою, рідиною, є найбільш небезпечним фактором, що спричиняє серйозні несправності айпад. Пристрій може втратити свою функціональність як частково, так і повністю. Якщо iPad 5 потрапив у воду, під дощ, на нього пролито напій, якомога швидше вимкніть пристрій і несіть до сервісного центру Sklorepair!
Майстри сервісу висушать, а потім очистять від окису компоненти планшета Apple. А якщо будуть виявлені деталі, що треба замінити, виконають відповідні маніпуляції. В руки клієнта повернеться пристрій в робочому стані й без слідів контакту з рідиною.

Перепрошивання iPad

Доцільне, якщо відбулися програмні збої пристрою, після чого планшет став працювати повільніше, або некоректно. Зокрема має місце:

• ігнорування команд користувача, зависання під час роботи чи геймплею;
• неможливість установки актуальної версії програмного забезпечення;
• завантаженість пам’яті файлами, додатками, іншими даними;
• втрата паролю для розблокування планшета.

У такому разі, відновлення iPad 5 вимагає підключення до програми iTunes і виконання певного алгоритму дій. Відсутність знань і досвіду може привести до видалення важливих даних, переустановлення заводських налаштувань, блокування планшета. Краще довірити перепрошивання Айпад 5 спеціалістам Sklorepair, котрі чітко розуміють, що робити в подібних ситуаціях.

Серед вищерозглянутих немає проблеми, що стосується Вашого iPad 5? Дзвоніть нашим майстрам +38 (063) 242-87-45 та повідомте про дефект планшету Apple. Проведемо безкоштовну діагностику та знайдемо оптимальне рішення ремонту Вашого айпад. Швидко, якісно, з гарантією!