Ремонт iPad 7 10.2 (2019)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad 7 10.2 (2019)

Заміна скла з сенсором
1700 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad 7 у Києві

iPad 7 – представник бюджетної лінійки iPad, який щороку отримує кращі характеристики і процесор. Продуктивність роботи планшету визначається 4-х ядерним чипом Apple A10 (з 64-бітною архітектурою) та 3 Гб RAM. Пристрій має TouchID, підтримує стилус Apple Pencil і Smart Connector для підключення Smart Keyboard. Яскраву контрастну картинку відображає 10,2-дюймовий екран Retina з роздільною здатністю 2160 на 1620 пікселів. Просте перевірене рішення для щоденного користування.

Незважаючи на преміальність збірки й ідеально збалансовані параметри, iPad 7 все ж інколи ламається. З’являються проблеми в роботі програмного забезпечення, батарея починає швидко розряджатись. Тріснув екран, вм’ятини на корпусі, пристрій не визначає гарнітуру. В сервісному центрі Sklorepair, ми приймаємо будь які звернення щодо ремонту iPad 7. Максимально швидко повернемо Ваш планшет Apple до цілковито робочого стану.

Особливості iPad 7

Дисплей моделі закріплено в корпусі окремо від скла з сенсором, що значно спрощує ремонт і робить його більш дешевим.
В Sklorepair заміна скла айпаду відбувається в спеціально збудованій чистій кімнаті класу С. Такі використовують при виробництві дисплейних модулів. Чому це так важливо? Між склом з сенсором та дисплеєм у цьому айпаді є повітряна подушка, куди під час ремонту може потрапити пил. Але якщо приміщення оснащено фільтрами HEPA і антистатичними іонізаторами, як у нас, то подібні моменти виключені.

Які поломки iPad 7 ми усуваємо

Фахівці нашого сервісного центру вирішують найскладніші завдання з ремонту планшетів Apple iPad 7. У нас є все необхідне обладнання і запчастини, щоб швидко та якісно усунути практично будь-яку поломку (несправність) пристрою. Беремо на ремонт iPad 7 з такими дефектами.

1. ПЛАНШЕТ НЕ РЕАГУЄ НА НАТИСКАННЯ ПАЛЬЦІВ, є глибокі подряпини, що заважають перегляду мультимедіа й читанню. Потрібна заміна скла iPad 7.

2. РОЗБИТА МАТРИЦЯ, ВІДСУТНЄ ЗОБРАЖЕННЯ. Здійснюємо заміну екрану iPad 7 на лише оригінальні запчастини Apple, які в роботі вражають своєю яскравістю і швидкодією.

3. ПРИСТРІЙ НАМОК, ПЛАВАВ – його потрібно вимкнути та негайно віднести до нашого сервіс-центру. Причому неважливо, iPad 7 побував у морській воді, чи у ємності з соняшниковою олією, яка не викликає окислення. Будь-яка рідина, що потрапила всередину планшету, здатна викликати серйозні ушкодження. Ні в якому разі не залишайте Айпад 7 сохнути самостійно – ремонт Apple неминучий, але пізніше коштуватиме Вам набагато дорожче.

4. IPAD 7 ШВИДКО РОЗРЯДЖАЄТЬСЯ – активне користування скорочує термін служби батареї. Якщо заряд акумулятора погано тримається або ж його вистачає на лічені години, ми замінимо його на новий.

Окрім усунення найчастіших проблем з Айпад 7, ми також:

• проводимо чистку пристрою від пилу й бруду – кнопок, роз’ємів, динаміків і мікрофонів, внутрішніх компонентів;
• перепрошиваємо пристрій – вирішуємо більшість проблем з операційною системою;
• відновлюємо дані користувача після програмного збою.

Переваги ремонту iPad 7 в Sklorepair

Наші майстри добре знайомі зі специфікою ремонту iPad 7, мають всі необхідні для цього навички та обладнання. Високу якість наших послуг підтверджує гарантія від 1 до 12 місяців. Вартість ремонту iPad 7 в Києві залежить від складності поломки, але в будь-якому випадку вона буде нижчою, аніж в інших СЦ столиці.