Ремонт iPad Air 2

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Air 2

Заміна скла
1650 грн
Заміна скла + сенсору
2400 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad Air 2 у Києві

iPad Air 2 – друге покоління «повітряних» планшетів Apple, що вперше з’явилось в 2014 році. В тонкому 6,1 мм корпусі встановлено повністю ламінований дисплей Retina 9,7 дюйма (LED + IPS), 2-ядерний процесор Apple A8X та 2 ГБ ОЗУ. Це перша модель iPad, що отримала дактилоскопічний сенсор Touch ID.
Розробники з Купертіно завжди акцентують увагу на надійності і функціональності своєї техніки. Та все ж вона інколи ламається. Причиною несправностей iPad Air 2 найчастіше стають дії користувача. Неакуратне поводження призводить до появи на екрані тріщин і відколів, щоденна зарядка призводить до того, що акумулятор виходить з ладу набагато раніше, ніж задумано виробником. Звернення в сервісний центр Sklorepair дозволить повернути працездатність Вашого Айпад Ейр 2 швидко і з дотриманням технологій ремонту.

З якими проблемами до нас приходять, щоб відремонтувати Айпад Ейр 2

Маючи багаторічний досвід ремонту цього планшету, майстри сервісного центру виділили основну групу пошкоджень, з якими стикаються власники «яблучних» планшетів. Раз по раз, до нас звертаються для ремонту iPad Air 2 з наступними проблемами.

Розбитий екран

Якщо полагодити першу версію iPad досить просто – в ньому можлива заміна скла окремо від дисплея – то в Айпад Ейр 2 потрібно робити заміну всієї багатошарової конструкції. У цій моделі встановлено екранний модуль, тобто і скло, і дисплей, і сенсор є цільною деталлю. Заміна екрану (скла) iPad Air 2 потребує високої кваліфікації майстра та спеціального обладнання. Належні умови для ремонту створені в нашому сервіс-центрі.

Пристрій намок

Досить непередбачувана проблема. Іноді можна відновити пристрій просто розібравши його і просушити комплектуючі, а іноді доведеться виконувати ремонт плати iPad, що обійдеться значно дорожче. Який ремонт Apple знадобиться у Вашому випадку, стане зрозуміло в ході безкоштовної діагностики.

Несправність акумулятора

В Sklorepair ми проведемо тест батареї і виявимо причину поломки. У разі необхідності відновимо елемент живлення або встановимо новий. Показником для ремонту акумулятора iPad Air 2 є швидке розряджання, нестабільна робота в холодних умовах, мимовільне вимкнення пристрою.

Інші, рідші, але не менш неприємні дефекти Айпад Ейр 2, які ми також ремонтуємо:

• вихід матриці з ладу. В такому разі на екрані відсутнє зображення, або на ньому з’являються артефакти.
• Несправність модему 3G / LTE. Поломка складна, але така, що усувається. Замінимо мережевий модуль на Вашому айпаді швидко і якісно.
• Пошкодження корпусу. Виникають при падінні планшета. У такій ситуації необхідно також перевірити дисплей, так як можливо його відшарування.
• Відходить контакт кнопки Power. Проблема, усунення якої в нашому сервіс-центі займе не більше години.
• Пошкоджено порти. Подібне має місце в результаті використання неоригінальних зарядних пристроїв і адаптерів.

Як замовити ремонт iPad Air 2 в Sklorepair?

1. Приїжджаєте до нашого сервісного центру з ремонту Apple, який знаходиться в приміщенні метро Шулявська (Київ).
2. Проводимо безкоштовну експрес-діагностику.
3. За результатами дефект (поломка) або усувається відразу, або доведеться трохи почекати.
4. Етапи ремонту, терміни і ціни обговорюються з замовником.
5. Перед тим, як віддати відремонтований планшет в руки власнику, тестуємо функціонал. Даємо гарантію на ремонт і деталі iPad (від 1 до 12 місяців).

Отже, якщо Ваш Айпад Ейр 2 перестав нормально працювати, зіпсовано його цілісність, зовнішній вигляд, або ж відбувся збій програмного забезпечення, ми готові усунути ці проблеми! За довідками звертайтесь +38 (063) 242-87-45, або завітайте до нас особисто за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 48а. Наш сервісний центр працює 6 днів на тиждень з понеділка по суботу.