Ремонт iPad Air 3

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Air 3

Заміна скла
3800 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad Air 3 (2019) в Києві та по Україні

iPad Air 3 – дещо неочікуваний, проте типовий продукт компанії Apple. Пристрій з Touch ID, працює за підтримки 6-ядерного Apple A12 Bionic, 2,49 ГГц і 3 ГБ оперативної пам’яті. Обсяг внутрішнього накопичувача – 64/256 ГБ. Дисплей планшету 10,5″ з підтримкою True Tone. Серед конструктивних особливостей моделі – камера 7 Мп, яку «посаджено» врівень з корпусом, та цільний дисплейний модуль.
Оскільки пристрій Air 3 складно розбирати, його ремонт та відновлення потребують підвищеної кваліфікації збоку майстра.

Які дефекти iPad Air 3 ми ремонтуємо

Планшету Air 3 цілком притаманні поломки попередніх моделей iPad. Найчастіше до сервісного центру Sklorepair звертаються для ремонту iPad Air 3, коли трапляється наступне.

Поломка екрану (відсутнє зображення, не реагує сенсор, тріснуло скло)

Падіння, удари, інші деструктивні впливи на Айпад здатні вивести його з ладу, зіпсувати красивий зовнішній вигляд. Якщо так сталося, що пристрій поламався, фахівці Sklorepair не рекомендують самостійно займатися його відновленням, адже це спричинить низку ускладнень і додаткових витрат!
Заміна скла (дисплею) iPad Air 3 є досить складною. Щоб замінити скло, його потрібно зрізати з дисплея. Краще довірити таку роботу професіоналам. Ми гарантуємо, що не пошкодимо матрицю при заміні скла.

На замітку! У нас можна поміняти окремо скло або скло з сенсором.

Залиття пристрою

Потребую чистки та діагностики. Ми повністю розбираємо планшет, просушуємо всі його комплектуючі. Чистимо та обробляємо плату iPad Air 3, контакти і роз’єми спеціальною хімічною речовиною. Після цього тестуємо функціонал.

Збої програмного забезпечення

Некоректне поновлення операційної системи, програм призводить до системних порушень. Навіть якщо iPad Air 3 продовжує працювати, то, швидше за все, з серйозними «глюками». Віднесіть його до нашого сервісного центру для перепрошивки.

Несправність системи енергопостачання

Причин виникнення цієї проблеми Air 3 декілька: використання неоригінальної зарядки, перепади напруги, попадання всередину пристрою вологи. Наші фахівці оперативно та якісно здійснять ремонт і заміну функціонального компонента iPad Air 3 на новий оригінальний.

Погано працюють динаміки / мікрофон

З’явились перешкоди, шум, відсутня передача звуків певної довжини? Основні причини збоїв у роботі динаміка й мікрофона – потрапляння всередину вологи, поломка мікросхеми, порушення контактів (наприклад, відійшли шлейфи). Ми можемо це виправити!

Погане зображення або взагалі не працює основна чи фронтальна камера?

Зазвичай, таке трапляється від падіння, попадання пилу, води чи вологи, короткого замикання. Несправність проявляється так: камера довго вимикається, після включення видно тільки чорний екран, нечіткі фотографії, порушення передачі кольору…. В сервіс-центрі Sklorepair знають, як повністю відновити функціонал камери Айпад Ейр 3.

Як бачите, iPad Air 3 може потребувати найрізноманітнішого ремонту. Його краще довірити професіоналам, яких ви знайдете в нашому сервісі.

Чому варто замовити ремонт Айпад Ейр 3 в Sklorepair?

• Діагностика. Безкоштовна і ні до чого не зобов’язує, Ви можете відмовитися від ремонту будь-який момент.
• Мінімальні терміни. Полагодимо Air 3 швидко, на складі сервіс-центру маємо усі необхідні запчастини. І не любимо, коли у нас зберігається багато пристроїв.
• Запчастини. Для заміни скла iPad Air 3 та інших компонентів, ми використовуємо лише оригінальні запчастини. Але ситуації бувають різні і все можна узгодити.
• Гарантія. Багаторічний досвід і впевненість в результаті дозволяє нам надавати від 1 до 12 місяців гарантії на ремонт.

Щоб скористуватися послугами Sklorepair, дзвоніть +38 (063) 242-87-45 й домовтесь про ремонт Apple. Або заповніть форму «Замовити ремонт» онлайн. Чекаємо Вас у нашому сервіс-центрі!