Ремонт IPAD AIR 4 10.9

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
IPAD AIR 4 10.9

Заміна скла
3800 грн
Заміна скла з сенсором ( оригінал )
5900 грн
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Як відбувається ремонт iPad Air 4

iPad Air 4 2020 року зайняв нішу рівно посередині між бюджетним iPad 8 та iPad Prо. Це перша модель iPad Air з портом USB-C, тоді як в попередніх конфігураціях використовувався традиційний Lightning.
Планшет виконано в стилі iPadPro останніх років. Працює на основі процесора Apple A14 Bionic, 4 Гб оперативної та 64/256 Гб внутрішньої пам’яті. Модель оснащено FaceID, підтримує Apple Pencil, сумісна з Magic Keyboard і Smart Keyboard Folio для 11-дюймового iPad Pro.

На жаль, навіть найбільш якісні пристрої, такі як iPad Air 4,  можуть зламатися. Якщо Ваш планшет впав, намок, розбився, принесіть його до сервісного центру Sklorepair, і ми все полагодимо!

Проблеми iPad Air 4, з якими до нас звертаються найчастіше

З моменту виходу iPad Air 4 пройшло менше року, та ми вже виконали сотні процедур з відновлення працездатності цього пристрою. Найчастіше ми проводимо ремонт iPad Air 4 в Києві –  розбитого скла, екрану, внутрішніх компонентів, а також реставрацію після залиття планшета водою.

Заміна скла iPad Air 4 або скла з сенсором

Розбите скло iPad Air 4 є популярною проблемою, з якою до нас звертаються користувачі. Тріщини екрану заважають роботі з планшетом. Якщо їх залишити, то з часом це приведе до несправності дисплея. Як наслідок – збільшення вартості ремонту Apple.

Якщо встановити неоригінальну сенсорну панель, то стилус працювати не буде. Ми ставимо виключно оригінал скла з датчиком, що складається з двох частин (нижній шар для торкання пальцями, і верхній – для ApplePencil). В iPad Air 4 ми виконуємо заміну екрану iPad – сенсора зі склом, або скла окремо.

Ремонт FaceID

Якщо програмні збої iPad Air 4 можна вирішити скиданням налаштувань або переустановленням iOS, то апаратні проблеми FaceID вимагають втручання кваліфікованих спеціалістів. Найчастіше сканер виходить із ладу внаслідок удару чи контакту з вологою.

Важливо! Face ID не можна просто замінити, оскільки сканер втратить функціонал. Якщо це можливо, його краще відремонтувати.

Заміна батареї iPad Air 4

З плином часу, літій-полімерний акумулятор пристрою втрачає свої властивості: швидше розряджається, стан зарядки відображається некоректно, на холоді пристрій може вимикатися. В найгіршому випадку несправний акумулятор може надутися і пошкодити дисплейний модуль. Наші майстри проведуть діагностику та запропонують вам реставрацію акумулятора або ж його повну заміну.

Ремонт роз’єму синхронізації (зарядки) iPad Air 4

Якщо виникли проблеми з зарядкою, iPad Air 4 не «бачить» Lightning кабель, то скоріше за все пошкоджено зарядний порт. Використання неоригінальних кабелів може призвести до короткого замикання. Єдиний спосіб повернути планшет в початковий стан – це замінити порт зарядки на новий. Цим ми також займаємось.

Вартість ремонту Айпад Ейр 4 в Києві

Розмір грошової винагороди за наші послуги визначається характером поломки пристрою та складністю його ремонту.

В 10,9-дюймовому iPad Air 4 встановлено екранний модуль. Це означає, що дисплей, скло і сенсорна панель тут є цільною деталлю. Отже, заміна скла чи сенсору в такому випадку займає більше часу та вимагає високої кваліфікації майстрів. А також спеціального обладнання та високоточних форм для ламінації. Саме тому вартість реставрації iPad Air 4 дещо вища, аніж для більш ранніх моделей.

Ми вже відкрили більшість секретів техніки Apple, тому ремонтуємо iPad Air 4 завжди професійно й швидко, та надаємо гарантію на виконані роботи.