Ремонт iPad Air

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Air

Заміна скла
1100 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad Air 1

iPad Air 1 – дебютна модель «повітряної» серії планшетів Apple. Пристрій презентовано 22 жовтня 2013 року. Він отримав новий дизайн, відповідний стилістиці iPad mini. А, отже, став компактнішим та тоншим. Система Айпад Ейр 1 є множиною взаємопов’язаних елементів: 2-ядерного процесора Apple A7 (1,4 ГГц), 1 ГБ оперативної та 16/32/64/128 ГБ інтегрованої пам’яті. Батарея планшета гарантує до 10 годин автономної роботи. Звичайно, такі характеристики далеко не найпотужніші, а сам iPad Air 1 вважається «вчорашнім днем». Однак досі приносить користь сотням тисяч юзерів по всьому світу.
Поломки (несправності) Айпад Ейр першого покоління не є новими для майстрів сервісного центру Sklorepair. Найчастіше трапляються з необережності користувачів (тріщини, подряпини після падіння, використання неоригінальних зарядок, залиття рідиною). Ми відремонтуємо iPad Air 1, навіть якщо він місяцями не вмикався, або ж оригінальний екран цього «старожила» давно з тріщинами. Маємо всі для цього ресурси.

Специфіка ремонту iPad Air 1

Айпад Ейр першого покоління – планшет, у якого екран і сенсор це окремі компоненти. Отже, замінити деталі пристрою досить просто. Однак, потрібно дещо враховувати! Між дисплеєм і сенсорною панеллю є повітряна подушка. Туди, під час заміни скла, може потрапити пил. Приміщення нашого сервіс-центру обладнане фільтрами HEPA і антистатичними іонізаторами, щоб уникнути будь яких контактів стерильних запчастин iPad з брудом.

Який ремонт Айпад Ейр 1 ми виконуємо

Заміна скла (екрану) iPad Air 1

Часто планшет носять без використання спеціальних чохлів і захисних плівок. В сумці вони лежать разом з ключами, гребінцем, косметикою. Така взаємодія призводить до подряпин, надколів та тріщин на екрані. В результаті потрібно встановити нове скло. Ми виконуємо такий ремонт айпад в Києві недорого і якісно.

Заміна сенсора iPad Air першого покоління

Неакуратне поводження або випадкове падіння з легкістю виводить сенсор з ладу. Некоректне спрацьовування при натисканні, або відсутність реакції пристрою означає, що потрібно замінити тачскрін (сенсор) iPad Air 1. Інженери нашого сервісного центру радо цим займуться, попередньо продіагностувавши планшет, у тому числі, на наявність інших дефектів.

Заміна батареї Айпад Ейр 1

З часом акумулятор втрачає властивість тримати заряд, руйнується його хімічний склад. Відповідно, планшет може самостійно вимикатись, особливо, за холодної погоди. Нерідко роздувається та деформує корпус Айпад Ейр. Щоб такого не сталось, потрібно вчасно замінити батарею iPad Air 1 на нову. За цією послугою зверніться до фахівців Sklorepair.

Чи можна відновити iPad Air 1 після намокання?

Так, можна. Навіть, якщо планшет поплавав з Вами у басейні, потрапив під зливу, або ж на нього пролито каву. Головне, принести пристрій до сервісного центру Sklorepair відразу ж, як стався неприємний інцидент. Ми розберемо Айпад Ейр, просушимо його деталі, видалимо сліди окисів. А якщо буде потрібно, замінимо неробочі компоненти на нові. Звісно ж, попередньо узгодивши ремонт з клієнтом.
Важливо! Нагрівання феном, сушіння на сонці, видимання вологи зсередини пристрою є свідомо хибними маніпуляціями. Не варто намагатись відновити iPad Air 1 самостійно – ризикуєте посилити проблему. Потім ремонт пристрою обійдеться набагато дорожче. Якщо це взагалі буде можливо.

Усунення несправностей

Сервісний центр Sklorepair має у своєму розпорядженні спеціальне обладнання, завдяки чому заміна комплектуючих і усунення неполадок (дефектів) iPad Air 1 здійснюється досить швидко. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, причому необхідні деталі для ремонту техніки Apple завжди є у нас на складі.

Звертайтесь +38 (063) 242-87-45, або завітайте до нас особисто (знаходимось у приміщенні метро Шулявська) – будемо раді полагодити Ваш Айпад!