Ремонт iPad Mini 2

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Mini 2

Заміна скла
1000 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad mini 2 в Києві

iPad mini 2 від Apple було презентовано ще в 2013 році. Та гаджет й досі активно використовується українцями. Справа в достойних характеристиках пристрою. 7,9-дюймовий екран, 2-ядерний процесор Apple A7 1.3 ГГц, 1 ГБ оперативної пам’яті, 5-мегапіксельна камера iSight, автономність до 10 годин…. Айпад міні 2 дає фору багатьом більш сучасним планшетам. Все ж, роки його користування не можуть пройти безслідно – компоненти iPad mini 2 потребують реставрації (заміни), а сам гаджет нерідко ламається. Відремонтувати пристрій за доступною ціною можна в сервісному центрі Sklorepair!
Ми маємо все необхідне для ремонту iPad mini 2 – обладнання і запчастини. А наші майстри знайомі з найрізноманітнішими поломками (несправностями) цієї моделі, та знають, як їх позбутися.

В чому особливості ремонту Айпад міні 2

Модель «міні» 2-го покоління має екран, що закріплений в корпусі окремо від скла. Порівняно з планшетами з цільним дисплейним модулем, відремонтувати його дещо простіше. Відповідно, й менш затратно. Та є один нюанс! Між дисплеєм та сенсором планшету Apple присутня подушка з повітря, куди в процесі ремонту може потрапляти пил. Приміщення нашого сервіс-центру обладнане фільтрами HEPA і антистатичними іонізаторами, тому ймовірність контакту Айпад міні 2 з пилякою є якнайменшою.

Можливі проблеми iPad mini 2

Поломки (несправності) цієї моделі не унікальні, вони трапляються з усіма планшетами, не лише iPad:

• розбите скло;
• не працює тачскрін, кнопка Home;
• айпад не вмикається, акумулятор не тримає заряд;
• планшет гріється;
• не спрацьовують клавіші гучності.

Не менш частими є системні збої iPad mini 2. Як правило, через неправильні дії збоку користувача. Або внаслідок некоректного оновлення, або спроби прошити гаджет самостійно. Ми усуваємо і такі проблеми Айпад міні (другого покоління).

Реставрація Айпад міні 2 після намокання

Ситуації, коли планшет потрапив під дощ, у воду, чи на нього пролито напій, досить часті. І, якщо так сталося, зволікати з ремонтом Apple не потрібно! Волога всередині корпусу негативно впливає на компоненти айпад – корозія неминуча!
Зверніться до нас, і ми видалимо залишки води, соку чи олії з деталей iPad mini 2. А ті запчастини, що вже не можна відновити, замінимо на нові оригінальні.

Тривалість ремонту iPad mini 2 в Sklorepair

В нашому сервісному центрі виконують простий і складний ремонт планшетів Apple.

• Простий ремонт iPad mini 2 – це той ремонт, який ми робимо в присутності клієнта. Розбирання, діагностика, заміна несправної деталі, перевірка і збирання – все це називається блоковим ремонтом. В середньому, такий ремонт iPad триває не більше 1-2 годин.
• Складний ремонт Айпад міні 2 – це ситуації, що вимагають мікроскопа і пайки. Тут важливо зосередитися і розібратися, це не швидко. Зазвичай, складний ремонт iPad mini 2 ми виконуємо до 3-х робочих днів.

Якщо Ви шукаєте, де відремонтувати iPad mini 2 у Києві, не втрачайте часу – приходьте до нас! Ми відновлюємо техніку Apple понад 8 років. Консультація клієнта щодо ремонту та діагностика Айпад в Sklorepair є безкоштовними.