Ремонт iPad Mini 3

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Mini 3

Заміна скла
1150 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad mini 3 у Києві

iPad mini 3 – компактний 7,9-дюймовий планшет від компанії Apple 2014 року зі сканером відбитків пальців Touch ID. Пристрій «міні» оснащено 64-розрядним процесором A7 з додатковим чіпом продуктивності M7, 5-мегапіксельною камерою, модулем LTE. Батарея пристрою 6430 мАч гарантує до 10 годин автономності.
Оптимальний для повсякдення, недорогий Айпад міні 3 все ж має властивість ламатись. Причини цього найрізноманітніші – неправильне користування, залиття рідиною, удари, падіння тощо. А, отже, власник пошкодженого iPad, скоріше всього, шукатиме, де недорого та якісно його полагодити. Ми займаємось ремонтом Apple – планшетів та іншої техніки – з гарантією!

Чи складно ремонтувати Айпад міні 3?

Екран та сенсор тут є окремими деталями. Замінити компоненти дешевше, аніж для iPad з цільним дисплейним модулем. Однак і тут є нюанси!
Заміна скла iPad mini 3 потребує чистоти, оскільки між екраном і сенсором пристрою є повітряний прошарок, куди під час заміни компонентів може потрапити пил. Щоб цього не сталось, в сервісному центрі Sklorepair облаштоване спеціальне приміщення – з антистатичними іонізаторами і фільтрами HEPA. Це гарантує, що ремонт буде здійснено безпечно та за усіма сервісними канонами.

З якими проблемами iPad mini 3 ми маємо справу

Зовнішня поломка. Після удару, падіння, сильного стиснення на планшеті нерідко залишаються вм’ятини і подряпини, а екран тріскається. Потрібна заміна дисплея Айпад Міні 3. Ми відреставруємо або замінимо всі постраждалі деталі iPad, відновивши його естетику і функціональність.
Проблеми з живленням. Використання невідповідних пристрою кабелів, наприклад, зарядки від автомобіля, або ж активне користування завчасно виснажують батарею iPad. Не забувайте періодично її міняти, щоб уникнути самовільні відключення планшету.

В Айпад міні 3 потрапила волога?

Оскільки волога буде поширюватись всередині пристрою, його компоненти швидко окисляться і перестануть працювати. Ремонтувати iPad mini 3 стане дорожче, а то і зовсім неможливо! Зверніться до нашого сервіс-центру, та отримайте якісні послуги з ремонту iPad mini 3. Ми розберемо планшет, просушимо та, за потреби, встановимо нові оригінальні компоненти.

Відмови в роботі модулів

Системна помилка може нашкодити стабільній роботі пристрою не менше механічної поломки, корозії або замикання, тому при виявленні перешкод і труднощів з управлінням радимо віддати планшет на діагностику.

Чому варто «ремонтуватись» в Sklorepair

Не будемо вихвалятись, як багато планшетів Apple ми вже відремонтували. Та як недорого коштують наші послуги. Говоримо виключно фактами.

1. Найбільший склад запчастин до iPad у Києві. Маючи значний запас компонентів, ми впевнені, що зможемо усунути будь яку проблему «яблучної» техніки. У тому числі, ремонтуємо Айпад міні 3. Клієнтам сервісного центру не доведеться довго чекати, поки ми замовимо потрібну запчастину.
2. Професійне обладнання. Маємо апаратуру та електронні схеми всіх моделей техніки Apple, необхідні для здійснення ремонту на компонентному рівні.
3. Ми поруч. Сервіс-центр Sklorepair знаходиться у приміщенні метро Шулявська, у відносному центрі Києва.
4. Віддалений ремонт Айпад міні 3. Якщо Ви з іншого міста – не проблема! Надішліть айпад Новою поштою, і ми його реставруємо.

Домовтесь про ремонт iPad mini 3, зателефонувавши нашому менеджеру +38 (063) 242-87-45. Будемо раді повернути Ваш планшет Apple до функціонального і естетичного стану.