Ремонт iPad Mini 4

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Mini 4

Заміна скла
1900 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad mini 4 у Києві

iPad mini 4 – елегантний планшет Apple в unibody-корпусі з високоміцного алюмінію. Вперше представлений Купертіно в 9 вересня 2015 року.
Серцем пристрою є процесор A8 з співпроцесором руху M8, всі програми працюють швидко і плавно. 64-бітна архітектура гарантує швидкість відгуку, порівнянну з ПК і консолями. Дисплей 7,9 дюйма Retina 2048 на 1536 пікселів демонструє високу контрастність. Для зйомки фото/відео використовується 8-мегапіксельна камера iSight. А завдяки батареї 5124 мАч планшет працює до 10 годин без підзарядки.
Пристрій iPad mini 4 надійний та функціональний. Однак, також, як і будь яка техніка, періодично виходить з ладу. Мають місце програмні збої, порушення цілісності пристрою, або ж наслідки залиття водою. В кожному із цих та інших випадків потрібен ремонт. Сервісний центр Sklorepair у Києві відновлює iPad mini 4 із застосуванням оригінальних запчастин і комплектуючих.

Айпад Міні 4: специфіка ремонту

Конструкція планшета Епл передбачає «колаборацію» скла, екрану і сенсора. Тому, якщо зламався один з компонентів, потрібно замінити дисплейний модуль цілком. Використовуючи професійне обладнання для ламінування, ми усуваємо дефекти iPad mini 4 швидко, й без пошкоджень матриці (інших компонентів пристрою).

Які несправності iPad mini 4 ми усуваємо

Несправності планшета умовно можна розділити на два основних типи. Це падіння, потрапляння води та інші неприємності, які відбуваються з вини людини або ж поломка деталей пристрою. У будь-якому випадку ремонт iPad mini 4 в Києві має виконуватися професіоналами. В Sklorepair надають наступні сервісні послуги:

заміна екрану (скла) iPad mini 4 після падіння або в результаті неправильної його роботи;
• усунення дефектів корпусу (заміна);
• ремонт і заміна функціональних роз’ємів;
• оновлення прошивки, ОС, програмного забезпечення;
• налаштування роботи програм (інсталяція антивірусів, програм, налаштування);
заміна батареї Айпад Міні 4 (з вичерпаним ресурсом, пошкодженої в результаті некоректного використання);
• ремонт після потрапляння вологи або утоплення.

В переліку немає проблеми Вашого Айпад Міні 4? Розкажіть про поломку (несправність) нам +38 (063) 242-87-45, і ми обов’язково з нею впораємося!

Чому ми?

Перевага 1. Пропонуємо нашим клієнтам лояльні умови сервісу. Головна ціль Sklorepair – допомагати користувачам Apple з відновленням пристроїв. При цьому ми завжди звертаємо увагу на співвідношення ціна / якість виконання ремонтних робіт. Не беремо за роботу багато, усуваючи проблеми iPad mini 4 надовго.
Перевага 2. Ремонтуємо все! Багато компаній з ремонту Apple не займаються відновленням iPad mini 4, вважаючи модель застарілою. Насправді, у таких компаній бракує потрібних комплектуючих. На нашому складі завжди є усі необхідні запчастини для Епл Айпад Міні 4 (оригінали).
Перевага 3. Беремо ремонтувати пристрої Apple, проблеми яких не було усунено іншими сервісами чи майстрами.
Перевага 4. Будь який ремонт, що ми виконуємо, підкріплено гарантією. Тому, віддаючи свій Епл Айпад Міні 4 нам, Ви нічим не ризикуєте. Якщо протягом гарантованого терміну поломка пристрою повториться, ми її безкоштовно усунемо.
Перевага 5. Ми завжди поруч. Зручне розташування в центрі міста, в приміщенні станції метро Шулявська, робить сервіс Sklorepair швидко доступним. З будь якої точки Києва доїхати до нас можна, максимум, за 1,5 години.
Перевага 6. Надаємо послуги для користувачів iPad mini 4 з усієї України. Надішліть нам свій пристрій Новою поштою, і ми його відремонтуємо!

Щоб зв’язатися з нашими фахівцями і отримати безкоштовну консультацію, телефонуйте +38 (063) 242-87-45. Завжди раді допомогти Вам з ремонтом iPad mini 4 та інших пристроїв Apple!