Ремонт iPad Mini

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Mini

Заміна скла
1000 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad mini 1 в Києві

iPad mini 1 – компактний планшет від Apple, випущений в 2012 році. Перший з iPad з екраном 7.9 дюйма. Пристрій працює на основі процесора Apple A5, 512 МБ ОЗУ, а засобами з’єднання виступають Lightning, Wi-Fi 802.11a/b/g/n і Bluetooth 4.0. Відмінний дизайн і якість збірки, на жаль, не можуть уберегти планшет від неприємних поломок. Виникає питання: А чи потрібно ремонтувати Айпад міні 1? Тим більше, що останні оновлення iOS значно сповільнили його роботу…

Ми рекомендуємо відновити iPad mini 1, якщо він дорогий Вам як пам’ять. Майстри сервісного центру Sklorepair виконають ремонт девайсу, залучивши професійне обладнання та оригінальні запчастини.

Айпад міні 1: особливості конструкції

Проста конструкція планшету передбачає простий ремонт Apple. Скло на iPad mini 1 можна замінити окремо від дисплея, на відміну від більш сучасних моделей (з дисплейним модулем). Але якщо пошкоджено ще й корпус, спочатку потрібно його реставрувати. У деформовану основу технічно неможливо поставити нове скло.
Між склом та екраном iPad mini 1 присутня повітряна подушка, куди в ході ремонту пристрою може потрапити пил. Ми врахували і цей момент, оснастивши приміщення нашого сервіс-центру антистатичними іонізаторами та фільтрами HEPA. А, отже, ймовірність потрапляння пиляки всередину пристрою мінімальна.

Які ще послуги з реставрації iPad mini 1 ми надаємо

Заміна батареї iPad mini 1

Якщо ваш Айпад швидко розряджається, не реагує на підключення до мережі, самостійно вмикається і вимикається, варто замінити батарею. Напевно, це вже не перше її оновлення, оскільки моделі понад 10 років. І як би дбайливо Ви не користувались планшетом, елемент живлення вже давно себе вичерпав. В нашому сервіс-центрі ми виконуємо заміну акумулятора iPad mini 1.
Пам’ятайте! Навіть з новою АКБ iPad mini (першого покоління) не працюватиме по 10 годин, адже останні прошивки і додатки потребують значних енерговитрат.

Відновлення після намокання

Навіть така неприємна ситуація, як потрапляння всередину iPad mini 1 рідини – не привід засмучуватися. В Sklorepair, ми усунемо сліди води й напоїв зсередини пристрою, а також замінимо пошкоджені запчастини. Важливо! Не намагайтесь просушити айпад самостійно. А, особливо, феном! Є ризик, що рідина розповсюдиться по мікросхемі, та вразить більше компонентів Вашого планшету.

Проблеми з окремими елементами Айпад міні 1

Якщо планшетом Apple користуються неакуратно, в ньому нерідко ламаються:

• кнопка Home (наприклад, вона спрацьовує «через раз»);
• роз’єми для зарядки або навушників;
• мікрофон (погана чутність);
• камера (зниження якості фото).

У будь-яких випадках майстри Sklorepair точно визначать проблему і швидко відремонтують Ваш девайс. А якщо мають місце системні помилки чи програмні збої, – налаштують пристрій та встановлять нову прошивку. Телефонуйте +38 (063) 242-87-45, проконсультуємо з будь яких питань щодо ремонту iPad mini 1.

Переваги Sklorepair

1. Ремонтуємо техніку Apple понад 8 років.
2. Діагностуємо пристрої безкоштовно.
3. Надаємо можливість віддаленої реставрації (достатньо надіслати iPad нам Новою поштою).
4. Встановлюємо лише оригінальні запчастини.
5. Маємо власний склад деталей, що дозволяє відразу приступити до ремонту.
6. Відновлюємо «яблучні» планшети за доступними цінами.

Гарантуємо: відновимо iPad mini 1 після будь-якої поломки!