Ремонт iPad Pro 10.5

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Pro 10.5

Заміна скла
3700 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPadPro 10,5 в Києві: якісні запчастини та доступні ціни

iPadPro 10,5 – оновлена версія iPad Pro 2017 року, планшет з діагоналлю екрана меншою, ніж у iPad Pro 12.9. Товщина цього пристрою всього 6 мм, а його продуктивність істотно вище порівняно з попередниками. Всередині у Айпад Про 10.5 – процесор Apple A10x. Планшет має дві камери – основну і фронтальну. А заявлена виробником тривалість автономної роботи – близько 10 годин в активному режимі.
Для виготовлення iPadPro 10,5 використовуються надміцні деталі: сенсорне скло, кнопки, корпус з авіаційного алюмінію. Але, на жаль, і такий наднадійний пристрій може зламатися. У такому разі допоможуть майстри сервісного центру Sklorepair. Ми здійснюємо заміну будь яких деталей iPadPro 10,5 (2017), відновлюємо планшет Епл після намокання, а також встановлюємо нове програмне забезпечення. Вартість ремонту iPad залежить від ступеню пошкодження і використовуваних запчастин.

Айпад Про 10,5: особливості ремонту

Екран, скло і сенсор пристрою утворюють дисплейний модуль. Якщо виходить з ладу один із компонентів, потрібно замінити всю деталь. Цим професійно займаються спеціалісти Sklorepair. В їх розпорядженні – спеціальне обладнання для ламінування, що допомагає в ремонті Айпад Про 10.5. Ми виконуємо заміну скла iPadPro 10,5 окремо або скла з сенсором.

Які послуги з ремонту iPadPro 10,5 ми надаємо найчастіше

Заміна скла iPad Pro 10.5

Мобільність планшета і достатньо велика площа дисплея стає найбільш частою причиною механічного пошкодження скла iPad Pro 10.5. На поверхні з’являються тріщини, відколи, подряпини, які суттєво ускладнюють роботу з гаджетом.

Робити заміну скла Айпад Про 10.5 варто, якщо прослідковується:

• порушення центрування зображення;
• занадто довгий відгук при роботі з сенсором;
• втрата чутливості панелі;
• конфлікт при одночасній активації декількох точок на екрані.

Майстер Sklorepair від’єднає шлейфи і виконає заміну сенсорної панелі iPadPro 10,5 на аналогічну. Після складання фахівець обов’язково проводить тестування планшета, щоб переконатися в коректності роботи сенсора.

Відновлення iPad Pro 10.5 після контакту з вологою

Можлива ситуація, коли всередину пристрою потрапляє вода, і на дисплеї з’являються білі плями. В цьому випадку ремонт пристрою можливий лише при оперативному зверненні в наш сервісний центр. Інакше потрібно буде замінити деталі iPadPro. З метою усунути наслідки намокання, ми виконаємо обробку деталей, їх просушування та очищення від окисів.

Звичайно, в сервісному центрі Sklorepair ми робимо й інший ремонт Apple iPad Pro 10.5: окремих модульних компонентів, плати, контролера живлення, корпусу.

Ремонт Айпад Про 10.5 в Києві – переустановлення програмного забезпечення

Невдале оновлення, спроби самостійної прошивки iPad часто призводять до того, що пристрій перестає включатися. Встановлення прошивки на iPad Pro 10.5 у нашому сервісі, звичайно ж, займає певний час, та у підсумку дає позитивний результат – планшет працює швидко та злагоджено.

Переваги співпраці з нами

1. Досвідчені майстри.
2. Привабливі ціни.
3. Забронюємо для Вас зручний час візиту.
4. Виконуємо ремонт якісно і в строк.
5. Знаходимося у приміщенні метро Шулявська.
6. Можливий терміновий ремонт в найкоротші терміни.
7. Здійснюємо ремонт будь-якої складності.

Якщо з якихось причин Ваш Айпад Про 10.5 перестав нормально функціонувати, або ж зіпсувався його зовнішній вигляд, звертайтесь до нашого сервісу! Телефонуйте +38 (063) 242-87-45, і ми обов’язково Вам допоможемо.