Ремонт iPad Pro 11 (2018)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Pro 11 (2018)

Заміна скла
3700 грн
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Pro 11 2018 у Києві

iPad Pro 11 – потужний планшет з великим 11-дюймовим екраном. У нього дуже тонкий корпус, що ідеально для тривалих сеансів. За плавну роботу пристрою Apple відповідає надшвидкий процесор А12Х Bionic. Завдяки системі Neural Engine, обробка даних відбувається миттєво. Це дає можливість користуватися кількома додатками одночасно. Фішка пристрою – FaceID. Всі дані користувача знаходяться під надійним захистом. Та навіть такий високо технологічний гаджет інколи може давати збій.
Є багато причин, чому користувачі віддають свій iPad Pro 11 на ремонт. Несправності трапляються внаслідок механічних пошкоджень, некваліфікованого втручання або необережного поводження з пристроєм. Майстри сервісного центру Sklorepair добре знайомі з Айпад Про 11 (2018): розташуванням шлейфів, модулів, типовими дефектами та іншими особливостями гаджета – тому знають, що робити, якщо він зламався.

Особливості ремонту iPad Pro 11 2018

В iPad Pro 11 встановлено екранний модуль (дисплей, скло і сенcорна панель – це єдина запчастина). Тому розбирати пристрій дещо складніше, аніж моделі, де вищеназвані компоненти розділено. Відповідно, й відновлення Apple коштує дорожче.
Ми виконуємо заміну екрану iPad Pro 11 – сенсора зі склом, або скла окремо. Бережливо, не пошкодивши корпус, і не залишаючи на ньому слідів.

Які дефекти Айпад Про 11 ми усуваємо найчастіше

Розбите скло, екран

Сталася неприємність – ваш iPad впав і «познайомився» з підлогою? Навряд, чи Ви будете раді довгій тріщині, або ж яскраво-зеленому кольору обличчя улюбленого актора на екрані. Далі насолоджуватися «високоякісною» картинкою неможливо – потрібна заміна скла iPad Pro 11 2018.
Зверніться до нашого сервісного центру, і ми замінимо скло екрану або ж поставимо оригінальний дисплейний модуль.

iPad Pro 11 сильно гріється

Улюблений електронний планшет став сильно нагріватися і це серйозно заважає роботі з ним? Схоже, потрібна заміна акумулятора iPad Pro 11! Тут він двосекційний. Для заміни потрібно демонтувати системну плату. В Sklorepair розберуть планшет так, щоб її не пошкодити. Після чого витягнуть старий акумулятор (який, можливо, роздувся) і встановлять новий елемент живлення, відповідний моделі.

Планшет залито водою

Часта проблема Айпад Про 11 (2018), відкладати яку на потім вкрай не рекомендовано! Під дією вологи, компоненти пристрою швидко окислюються, виходять з ладу, і відновити їх потім практично не можливо. Ми розберемо пристрій, промиємо його елементи від оксидів в спеціальній ультразвуковій мікрованночці і потім протестуємо їх працездатність. Деталі, що зламались остаточно, замінимо на нові.

Інші поломки (несправності), про які Ви забудете, звернувшись в Sklorepair, це:

• не відповідає порт USB Type-C;
• не сканує Face ID;
• хрипить, не працює динамік;
• зламалась кнопка гучності;
• не працює Wi-Fi, Bluetooth.

Програмний ремонт Айпад Про 11

В Sklorepair також усувають проблеми програмної частини планшета. Ми займаємося відновленням ПО пристрою. Звертайтеся, якщо iPad Pro 11 на включається, постійно горить значок i-Tunes, виснуть програми та ін. Також можна замовити скидання пароля обмежень. Якщо Ви забули пароль і вичерпали кількість спроб його введення, ми допоможемо. Окремо надаємо послуги з оновлення прошивки.

Скільки коштує відремонтувати iPad Pro 11 (2018)

Вартість ремонтних робіт залежить від виду поломки. Якщо зламався Айпад, принесіть його до нашого центру на безкоштовну діагностику. За її результатами фахівець прорахує ціну і терміни відновлення iPad Pro 11.