Ремонт IPAD PRO 11 (2020)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
IPAD PRO 11 (2020)

Заміна скла
3800 грн
Заміна скла з сенсором ( оригінал )
5900 грн
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPadPro 11 2020

iPadPro 11 2020 – друге покоління Айпад Про з екраном 11 дюймів. Планшет Apple втілює високу продуктивність, ергономіку, продуману до найменших деталей, і елегантний дизайн. Апаратна платформа пристрою оптимізована для роботи з ресурсними задачами, а потенціал батареї дозволяє обходитися без підзарядки до 10 годин.

Виробники Apple пишаються еталонною якістю iPadPro 11 2020. Та навіть з цим пристроєм трапляються поломки і несправності. Знос деталей, контакт з рідиною, перепади в електромережі…. як би там не було, Ви завжди можете довірити ремонт iPadPro 11 2020 в Києві спеціалістам сервісного центру Sklorepair.

Специфіка ремонту Айпад Про 11 2020

В планшеті встановлено екранний модуль, що складається з дисплея, скла та сенсорної панелі. У разі поломки, заміна деталі потребує немало часу й відповідних навичок майстра. А ще – спеціального обладнання для центрування ламінації та склейки дисплейного модуля.

Основні поломки (несправності) iPadPro 11 2020

Кожен з iPad, що нам приносять, проходить ретельну діагностику для виявлення причин несправностей. Пристрою можуть знадобитися:

Заміна скла (дисплею) iPadPro 11 2020

Сам по собі, планшет Apple є досить міцним, його екран не може просто так тріснути чи розбитися. Найчастіше таке трапляється, коли iPadPro 11 2020 падає з висоти, його кидають, чи на нього сідають. В результаті, зникає зображення, система не реагує на команди користувача або некоректно їх виконує. У таких випадках наші фахівці виконають заміну екрану iPadPro 11 2020 на новий.

Відновлення після намокання

Якщо Ви потрапили під ливень, або ж впустили iPadPro 11 2020 в воду і втопили, ми знаємо, як попередити негативні наслідки!
Спеціалісти Sklorepair зберуть залишки рідини і вологи з поверхні внутрішніх модулів, продовживши їх строк експлуатації. Не зволікайте, адже процес корозії всередині планшету самостійно не зупинити.

Заміна батареї iPadPro 11 2020

Акумуляторна батарея в усіх моделях iPad має свій термін служби і певну кількість циклів зарядки / розрядки. Якщо цей ліміт перевищено, вона починає швидше розряджатися, пізніше – перестає заряджатись взагалі. Проблема вирішується – заміною батареї Айпад Про 11, чим професійно займаються наші майстри.

Який ремонт Айпад Про 11 2020 в Києві ми виконуємо ще?

1. Заміна роз’ємну зарядки.
2. Відновлення камери.
3. Заміна мікрофона, кнопки включення, динаміка.
4. Відновлення геометрії корпусу.

Пам’ятайте! Навіть найпростіша, на перший погляд, несправність iPadPro 11 2020 потребує кваліфікованого підходу до ремонту. Саме тому варто відмовитися від спроб самостійного відновлення. Адже без досвіду і професійних інструментів можна лише посилити проблему планшету Apple, а не повністю від неї позбутися.

Переваги співпраці з нами

Звернувшись в наш центр з ремонту Apple iPad, клієнти отримують:

• послуги ремонту в стислі терміни – якщо дефект Вашого планшету незначний, ми відновимо його вже за кілька годин. З більш складними несправностями (поломками) впораємося за 1-2 дні;
• гарантію виконаних робіт – від 1 до 12 місяців залежно від того, який ремонт було виконано;
• лише оригінальні деталі на заміну тим, що зламалися.

Шукаєте, де оперативно і якісно відремонтувати iPad Pro 11 2020? Фахівцям Sklorepair під силу впоратися з найскладнішими завданнями з ремонту Apple!