Ремонт iPad Pro 12.9 (2017)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Pro 12.9 (2017)

Заміна скла
6500 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPadPro 12,9 2-го покоління

iPad Pro 12,9 другого покоління – планшет Apple 2017 року, найбільший серед усієї лінійки Айпад. Окрім великого екрану 600 кд/м2, підтримки технології TrueTone і TouchID, модель оснащена 6-ядерним процесором Apple A10X Fusion, 3 ядра якого активуються при запуску енергоємних додатків.
Попри наявність в моделі захисного скла і цілого ряду рішень, спрямованих на підвищення надійності в роботі, основні проблеми iPad Pro 12,9 (2) залишилися незмінними. Падіння апарату або сильний удар по корпусу цілком може стати причиною пошкодження дисплея і відмови сенсора. Не менш часто псуються і внутрішні модулі пристрою. У сервісному центрі Sklorepair у Києві, працюють досвідчені майстри, котрим під силу відновити iPad Pro 12,9 (2017) з будь якими дефектами. Швидко, якісно, недорого!

Який ремонт Айпад Про 12.9 (2017) ми виконуємо

Заміна екрану (скла) iPad Pro 12,9 другого покоління

Необережне користування нерідко приводить до механічних пошкоджень iPad Pro 12,9. Наприклад, планшет Apple упав, відбувся удар або сильне стиснення пристрою. Як наслідок, утворюються подряпини, тріщини, зникає зображення або воно з видимими дефектами. Така техніка не розрахована на самостійний ремонт через складну конструкцію. Намагаючись дістатися до дисплейного модуля, можна легко зачепити один з компонентів та пошкодити Айпад. Не варто ризикувати заради сумнівної економії! Зверніться до спеціалістів Sklorepair, які виконають ремонт iPad Pro 12,9 якісно, швидко та з гарантією.

Заміна батареї iPad Pro 12,9 2-го покоління

Встановлення нового джерела живлення потрібне, якщо при підключенні зарядного пристрою немає індикації заряду, або ж вона є, але планшет не заряджається. А також при низькій ємності, що спричинена хімічним старінням акумулятора.
Якщо заряджання Айпад Про 12.9 (2 gen) здійснювалось зарядним пристроєм сумнівної якості, то батарея пристрою може надутися і деформувати корпус. У такому випадку батарею також потрібно замінити. Фахівці нашого сервіс-центру встановлять оригінальну батарею, ємність якої оптимальна саме для цієї конфігурації Apple-планшетів.

Реставрація iPad Pro 12,9 (2017) після намокання

Якщо Айпад залили рідиною, йому потрібен терміновий ремонт. Чим довше волога буде знаходитися всередині, тим вище ризик, що відновлювати вже буде нічого. Тому заходи з ремонту iPad Pro 12,9 після намокання потрібно вживати екстрено.
І пам’ятайте: не варто покладатися на поради з Інтернету. Продування техніки феном лише посилить проблему за рахунок різкого перепаду температур. Плюс волога від сильного потоку повітря буде рухатися всередині пристрою по деталях – пошкодження стануть масштабнішими. Якщо iPad Pro 12,9 плавав, потрапив під дощ, чи забризканий напоєм, майстри Sklorepair готові допомогти розібратися з цією неприємністю.

Можливі й інші дефекти, коли буде потрібно ремонт Apple: пошкоджено корпус, не працює динамік, камера, «відійшов» шлейф роз’єму зарядки тощо. Всі вони усуваються в нашому сервіс-центрі.

Чому ремонт Айпад Про 12,9 (2 gen) в Києві варто довірити майстрам Sklorepair?

Тому що ми використовуємо лише якісні комплектуючі, а для діагностики застосовуємо професійне обладнання. Довіривши ремонт iPad Pro 12,9 (2017) нам, Ви отримуєте:

• Сервіс в найкоротші терміни – виконуємо заміну (реставрацію) компонентів Apple планшетів оперативно, адже необхідні запчастини вже є на нашому складі, і тому не доведеться чекати їх поставку.
• Гарантію – Ви 100-відсотково отримуєте відновлений планшет, який порадує стабільною роботою. Залежно від типу проведених у Sklorepair робіт, гарантія діє від 1 до 12 місяців.
• Безкоштовну діагностику – перш ніж приступати до ремонту, оцінимо стан апарату і виявимо приховані дефекти.
• Вигідні ціни – наші розцінки досить лояльні, завдяки чому професійний ремонт став ще більш доступним.

Ремонт Apple Айпад Про 12,9 другого покоління проводяться після повного узгодження з клієнтом. Коли роботи будуть завершені, майстер включить пристрій і продемонструє його роботу власнику – і лише оцінивши результат, замовник оплачує послуги.
Завітайте до сервісного центру Sklorepair, щоб замінити деталі, відновити, налаштувати чи перепрошити iPad Pro 12.9 (2 gen) – і ми подбаємо про швидке та якісне виконання поставленого завдання.