Ремонт iPad Pro 12.9 (2018)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Pro 12.9 (2018)

Заміна скла
4500 грн
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
Від 300 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт iPad Pro 12,9 (2018) у Києві

iPad Pro 12,9 2018 позиціонується Apple, як пристрій, що може замінити ноутбук. Головним апгрейдом планшету стала поява FaceID.
Екран яскравістю 600 ніт забезпечує комфортне користування на сонці. Продуктивність гаджета визначається 8-ядерним Apple A12X, 3 ядра якого енергозберігаючі, та ще 3 – призначені для виконання ресурсних задач.
Як би прикро не було констатувати, але iPad Pro 12,9 2018 також може зламатися. Левова частка неполадок пристрою відбувається внаслідок необережного поводження або неправильної експлуатації. Якщо Ваш планшет Apple почав працювати гірше, ніж раніше, з’явилися проблеми з внутрішніми компонентами, корпус планшета потерся, рекомендуємо звернутися до сервісного центру Sklorepair. Наші майстри оперативно визначать причину неполадки, виконають ремонт і доставлять планшет клієнту, якщо це буде необхідно.

Особливості відновлення iPad Pro 12,9 2018

Айпад Про 12,9 2018 – модель з цілісним дисплейним модулем. Тобто, його екран, сенсорна панель та скло утворюють єдину деталь. Щоб її замінити, потрібно багато часу. Роботи мають проводитись на професійному обладнанні з використанням високоточних форм для ламінації.

Що найчастіше трапляється з Айпад Про 12,9 2018

Розбивається, тріскається скло

Як наслідок, на дисплеї з’являються смуги, жовті плями, або тачскрін не реагує на дотики. Працювати з таким пристроєм некомфортно. А при сильних пошкодженнях можна взагалі поранитись гострими уламками. Потрібна заміна скла (дисплею) iPad Pro 12,9 2018. Такий ремонт в Sklorepair гарантує:

• збереження цілісності корпусу і відсутність слідів ремонту. Старий екран демонтується з використанням сепаратора, що гарантує рівномірний нагрів пристрою і легке відділення дисплейного модуля;
• встановлення нового дисплея з використанням високоякісного клею, що виключає появу люфтів;
• довгий строк служби дисплейного модуля. На заміну використовуються виключно оригінальні деталі, на які дається гарантія.

Спеціалісти нашого сервісу можуть встановити скло Айпад Про 12,9 2018 окремо або скло з сенсором.

Планшет перестає тримати заряд

Скоріше за все, проблема в акумуляторі або контролері. Звертайтеся до Sklorepair, ми проведемо ретельну діагностику iPad Pro 12,9, виявимо причину поломки та швидко її усунемо.

Пристрій намок

Якщо ваш Айпад перестав працювати після впливу вологи, його також можна полагодити. Ми розберемо планшет, почистимо його компоненти від оксидів, замінимо компоненти, що вийшли з ладу. Опісля – протестуємо iPad Pro 12,9 2018 на функціональність. Повернемо гаджет в руки користувача лише тоді, коли він буде повністю справним.

В майстерні Sklorepair з ремонту Apple техніки також можна відремонтувати (замінити):

• порт USB Type-C (якщо пристрій не заряджається або не реагує на зовнішні пристрої);
• корпус;
• модуль FaceID;
• кнопки, динаміки та інші компоненти.

До нас також можна звернутися, якщо необхідно відремонтувати iPad з програмними збоями. Надаємо послуги з відновлення ПО, оновлення прошивки і скидання пароля обмежень.

Не зважаючи на використання запчастин-оригіналів, вартість ремонту Айпад Про 12,9 2018 в нашому сервісному центрі залишається доступною. Можливо, Ви знайдете, де відновити планшет дешевше. Однак де гарантія, що для свого «вдало» відремонтованого за символічну суму планшету Ви скоро не будете шукати новий сервіс?!

Приносьте свій iPad Pro 12,9 в Sklorepair, і ми відновимо його з усіма гарантіями!