Ремонт iPad 6 (2018)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad 6 (2018)

Заміна скла
1300 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Apple iPad 6 ( 2018 ) у Києві

Apple iPad 6 – восьмий за ліком інтернет-планшет з Купертіно. Має скляну передню панель, яку покриває 9,7-дюймовий дисплей з LED-підсвічуванням і технологією IPS. Планшет отримав чіп продуктивності Apple A10 Fusion, додатковий процесор M10, 2 Гб ОЗУ й 32 або 128 Гб внутрішньої пам’яті. Для зарядки і синхронізації пристрою використовується 8-контактний роз’єм Lightning. У планшеті також встановлена HD-камера FaceTime і задня камера 8Мп для фото і відео. Щоб розблокувати екран використовується датчик TouchID, інтегрований в кнопку «Home».

Айпад 6 представлено 27 березня 2018 року. З тих пір багато власників встигли оцінити його елегантний дизайн і продуктивність. Та для довготривалої роботи одного лише ресурсу пристрою недостатньо, необхідний догляд и періодичний ремонт. Неполадки (поломки) Apple iPad 6 здебільшого виникають через механічні пошкодження (падіння, удари, сильне стискання, подряпини) або, якщо гаджет намок (плавав, потрапив під дощ, залитий напоєм). В сервісному центрі Sklorepair знають, як усунути ці та інші дефекти. Ми використовуємо запчастини OEM-якості, та даємо гарантію на них, і на виконані відновні роботи.

Як влаштовано iPad 6

Айпад 6 відноситься до бюджетної серії, його дисплей закріплено в корпусі окремо від скла з сенсором. Тому ремонт коштує істотно дешевше, аніж пристроїв з дисплейним модулем. Завжди при пошкодженні скла ми замінюємо повністю деталь.
Важливий нюанс! Так, як між екраном і сенсором Apple iPad 6 є повітряна подушка, то під час заміни компонента туди може потрапити пил. Щоб цього не сталось, в Sklorepair облаштовано спеціальне приміщення – з антистатичними іонізаторами і фільтрами HEPA. Ймовірність, що під час заміни скла Айпад 6 у Києві, на нього потрапить пилюка, мінімальна.

Які поломки (несправності) Apple iPad 6 ми ремонтуємо

Сервісний центр Sklorepair надає наступні послуги з ремонту iPad 6 (2018):

заміна дисплея iPad 6, екрану, скла – ремонт потрібен, якщо екран розбито, він не реагує на дотики, немає зображення;
• заміна кнопки вмикання – неминуча, якщо пристрій не реагує на її натискання;
заміна акумулятора iPad 6 – у випадку швидкого розряджання, саморозряду, надмірного нагрівання;
• заміна мікросхем (Айпад 6 не заряджається, перезавантажується, не вмикається).

Ми також відновлюємо Apple планшет після намокання, проводимо компонентний ремонт материнської плати, оновлюємо ОС, усуваємо системні помилки і багато іншого.

Чому iPad вигідно ремонтувати в Sklorepair?

1. Наш сервіс-центр знаходиться в 1-ій хвилині від м. Шулявська.

2. Гарантія якості робіт – від 1 до 12 місяців, залежно від того, що саме відремонтовано.

3. Запчастини і комплектуючі – оригінальної якості та завжди в наявності.

4. Ремонт Apple за 1-2 дні – незалежно від того, який тип робіт потрібно виконати: замінити розбите скло, матрицю, чи погнутий корпус.

5. Безкоштовна високоточна діагностика. Навіть якщо гаджет не має явно видимих пошкоджень, і не відома причина поломки (наприклад, викликана попаданням води всередину корпусу), ми обов’язково її виявимо та усунемо. Тим самим, мінімізуємо витрати клієнта на ремонт Apple iPad 6.

Будемо раді допомогти Вам з ремонтом Айпад 6 у Києві. Клієнти з інших населених пунктів України можуть надіслати нам свій планшет Новою поштою, та вже через кілька днів отримати пристрій у робочому стані. Телефонуйте +38 (063) 242-87-45 і наш менеджер зорієнтує щодо вартості можливого ремонту, та допоможе оформити заявку на обслуговування.