Ремонт iPad Pro 9.7

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPad Pro 9.7

Заміна скла
2500 грн
Заміна екрану
Уточнюйте
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
800 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Ремонт Apple iPadPro 9,7 (Київ)

iPadPro 9,7 – популярний «яблучний» планшет 2016 року, що поєднує малі габарити і вражаючу продуктивність. Навіть по міркам сучасності.
Пристрій функціонує на основі 2-ядерного процесора Apple A9X та 2 Гб оперативної пам’яті. Має 4 динаміка, магнітний коннектор Smart Connector для підключення клавіатури, а камера 12 Мп виступає над корпусом та знімає відео 4К.

Найвища якість збірки Айпад Про 9,7 не виключає ймовірність форс-мажору, після чого знадобиться ремонт. Лише 1% дефектів цього планшету припадає на заводський брак, решта – результат необережного поводження чи неправильного використання. Упустили iPadPro, і тепер він не вмикається? Тріснув екран, що робити? Не панікуйте! Дзвоніть +38 (063) 242-87-45 – це номер сервісного центру Sklorepair. Наші майстри визначать причину поломки (несправності) планшета і проведуть терміновий ремонт iPadPro 9,7 з подальшою гарантією.

Специфіка ремонту iPadPro 9,7

Дисплей, скло і сенсор Айпад Про 9.7 об’єднано в єдиний дисплейний модуль, тобто, заміна компонентів окремо неможлива. Навіть якщо пошкодилося тільки скло, міняти доведеться також і дисплей.
При складанні iPadPro 9,7 щедро використовувався надміцний двохсторонній скотч, на якому тримається абсолютна більшість деталей. А, отже, самостійно відокремити екран від корпусу складно, та ризиковано. Використовуючи спеціальне обладнання для ламінування, майстри Sklorepair замінять пошкоджені деталі Apple iPadPro 9,7 – скла окремо або скла з сенсором.

Що найчастіше трапляється з Айпад Про 9.7

СЦ Sklorepair здійснює ремонт iPad 9.7 у Києві за доступними цінами. Згідно зі статистикою нашого сервісного центру, найчастіше власники планшетів Apple звертаються за допомогою до фахівців через:

• потрапляння рідини всередину пристрою;
• механічних пошкоджень корпусу, елементів дисплейного блоку;
• відсутність реакції touchID;
• швидкої розрядки акумулятора;
• змазаних фотознімків;
• занадто тихого звуку.

Заміна скла (екрану) iPadPro 9,7

Ремонт Apple необхідний, якщо на планшеті не реагує сенсор, розбитий дисплей, на екрані мають місце відколи чи подряпини. Майстри нашого сервіс-центру акуратно демонтують пошкоджений дисплей та встановлять новий. При цьому прослідкують, щоб всередину пристрою не потрапив пил або сміття.

Заміна акумулятора Айпад Про 9,7

Може знадобитися через втрату його ємності, після зниження ресурсу батареї або при неправильній експлуатації. Наприклад, якщо елемент заряджався неоригінальним зарядним пристроєм. Майстри Sklorepair встановлять новий акумулятор, потенціал якого максимально сумісний з моделлю.
Зазвичай батарея починає турбувати на третій-четвертий рік використання. Якщо ваш iPadPro 9,7 став швидко розряджатися раніше терміну, висока ймовірність, що проблема не в акумуляторі – можливо, мають місце пошкодження плати. Їх ми також усуваємо.

Відновлення iPadPro 9,7 після намокання

Часто трапляється, що планшет Apple потрапив під ливень, впав у калюжу, чи «поплавав» разом з Вами у басейні. Або ж на нього пролито напій. Висушувати пристрій самостійно категорично не рекомендується! Ви не лише не подолаєте проблему, а й ризикуєте усугубити проблему! В нашому сервіс-центрі його належним чином розберуть, видалять сліди вологи, а якщо компоненти Айпад невідновні, майстри замінять їх на нові.

Насправді, приводів для звернення в сервісний центр набагато більше. Ми безкоштовно продіагностуємо ваш планшетний комп’ютер і запропонуємо найкращі рішення щодо реставрації Apple iPadPro 9,7.

Конкурентні переваги Sklorepair

• Приймаємо в ремонт техніку в будь-якому стані та з будь-якими механічними пошкодженнями. Реставруємо компоненти пристрою або ж замінимо на нові – якості «original».
• Відновлюємо Айпад Про 9,7 після інших сервісних центрів, які не змогли цього зробити або роботи виконано неякісно.
• На всі деталі даємо гарантію від 1 до 12 місяців.

Ремонт Айпад Про 9,7 для клієнтів з усіх куточків України!

Ви з іншого міста, і не можете особисто відвідати наш сервісний центр, щоб здати в ремонт Apple iPad? Надішліть пристрій нам Новою поштою, і ми проведемо усі необхідні процедури для його відновлення.
Залишились питання? Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас по телефону +38 (063) 242-87-45, електронною пошті або онлайн, в месенджерах FB, Instagram, Telegram.