Ремонт IPAD PRO 12.9 (2020)

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
IPAD PRO 12.9 (2020)

Заміна скла
4700 грн
Заміна скла з сенсором ( оригінал )
6800 грн
Заміна акумулятора
Уточнюйте
Чистка від потрапляння вологи
від 300 грн
Відновлення геометрії корпусу
500 грн
Діагностика
Безкоштовно

Особливості ремонту iPadPro 12,9 (2020)

iPadPro 12,9 (2020) – це четверте покоління топового iPad від Apple. Порівняно з моделлю 2018 року, зовнішній дизайн iPad Pro 12.9 практично не змінився. Чого не скажеш про внутрішні комплектуючі. «Серцем» пристрою є 8-ядерний процесор A12Z Bionic (з додатковим ядром GPU), що працює за підтримки 6 Гігабайт оперативної пам’яті. Планшет демонструє високий рівень графіки, що робить його популярним серед людей творчих професій.
Не дивлячись на те, що якість пристроїв Apple є еталонною, все ж їм властиво ламатися.

Ваш iPadPro 12,9 (2020) відмовляється нормально працювати? Тріснув екран? Не коректно або взагалі не сканує Face ID? Симптоми несправностей цього планшету не є унікальними – характерні й для інших моделей айпад. Тому, щоб визначити причину поломки пристрою, необхідні знання досвідчених майстрів і спеціалізоване обладнання. В сервісному центрі Sklorepair є все необхідне для ремонту техніки Apple за найвищими стандартами!

Яким ремонтом iPadPro 12,9 (2020) займаються наші фахівці?

Заміна скла Айпад Про12,9 “

iPadPro 12,9 (2020) – модель з цілісним дисплейним модулем: екран, скло й сенсорна панель утворюють єдину деталь. Щоб її замінити, потрібен час, спеціальне обладнання та високоточні форми для ламінації. Майстри Sklorepair виконують заміну екрану iPad 12,9 (2020) – скла окремо або скла з сенсором.

Прошивка

Повне оновлення операційної системи iPadPro 12,9 (2020) вирішує проблеми зависання пристрою, збоїв у роботі програмного забезпечення і забутого паролю блокування.

Відновлення iPadPro 12,9 (2020) після намокання

Впустити планшет Apple у воду, каву або сік? Якомога швидше його вимкніть та несіть до сервіс-центру Sklorepair!
Проблема намокання вимагає глибокої діагностики пристрою, ретельного очищення контактів та заміни пошкоджених комплектуючих. Якщо ремонт проігнорувати, мікросхеми iPadPro окисляться – відновити пристрій буде дорого.

Заміна батареї iPad Pro 12.9 (2020)

Здійснюється, якщо батарея не заряджається, або ж вона збільшилась в розмірах та деформувала корпус айпад.
Підключення нової АКБ займає близько 2 годин. Необхідно відкрити планшет, зняти старий акумулятор, потім ретельно проклеїти, встановити нове джерело струму та дочекатися висихання проклейки. Швидко та якісно це можуть зробити в нашому сервіс-центрі.

У яких ще ситуаціях варто звернутися до фахівців Sklorepair?

• Екран не працює, хоча планшет точно ввімкнувся.
• На дисплеї є фігури будь-якої форми, що не належать до картинки.
• Пристрій раптово перезавантажується або вимикається.
• Не працює модуль Wi-Fi, LTE (GSM).
• iPadPro 12,9 (2020) постійно шукає мережу, не бачить SIM-карту.

Багаторічний досвід ремонту Apple техніки дозволяє нам усувати будь які дефекти Айпад Про. Виконуємо свою роботу якісно, встановлюючи тільки оригінальні запчастини та комплектуючі від сертифікованих постачальників.

Як довго триває ремонт iPad Pro 12.9?

Час, потрібний для відновлення працездатності Айпад Про 2020 залежить від результатів діагностики та займає від 1 години до кількох діб. Ми пропонуємо найбільш вигідну ціну на ремонт iPad Pro 12,9 (2020) в Києві!