Ремонт iPhone

Особливості ремонту iPhone в Sklorepair

iPhone роками диктують технологічні тренди у світі мобільних пристроїв. На сьогодні це краще втілення інновацій, надійності, безпеки… Телефони Apple володіють усіма необхідними рисами для комфортного користування. А ще це – хороший іміджевий елемент, що підкреслює статус власника.
Щорічне оновлення моделей iPhone, їх конструкції, ускладнює ремонт цієї, без сумніву, топової техніки. Є багато нюансів, котрі потрібно враховувати. Інакше є ризик пошкодити пристрій, і відновити його потім буде складно. Майстри сервісного центру Sklorepair володіють потрібним рівнем професіоналізму для швидкого і якісного ремонту iPhone в Києві. Ми відновлюємо:

• розбиті і втоплені пристрої;
• несправні материнські плати й чіпи з порушеною пайкою;
• телефони, що не вмикаються, не заряджаються, зависають;
• з проблемами мережі Wi-Fi, камер і кнопок;
• з проблемами звуку, навушників, вібрації і т. д.

Ремонтуємо айфони усіх поколінь швидко, й без шкоди для якості!

Чому складно ремонтувати Айфони

Раніше якісна реставрація мобільних Apple передбачала лише оригінальні деталі та відповідні компетенції збоку майстра. Та починаючи від iPhoneXs ситуація змінилась. Купертинівці почали підв’язувати за серійним номером запчастини до конкретного телефону – на практиці це означає, що при заміні відповідної деталі, навіть якщо вона оригінальна, з високою долею вірогідності в пристрої з’являється помилка!
Чим пояснюються такі дії виробника? Справа в тому, що Apple не може перевірити «справжність» запчастин, тому не гарантує стабільну і нормальну роботу iPhone. Першими у цьому контексті були акумулятори iPhoneXs. Потім – екрани iPhone 11, а в iPhone 12 – основна камера. В iPhone 13 при заміні дисплея перестає працювати FaceID. Як виходити з ситуації, якщо Ваш айфон таки зламався? Звернутися до сервіс-центру Sklorepair, де проводять ремонт смартфонів Apple без цих помилок в налаштуваннях і з гарантією якості!

Заміна скла iPhone з гарантією

Напевно найбільша проблема ремонту iPhone (особливо моделей з OLED дисплеєм) – це при заміні скла дати стабільну якість з гарантією в 1 рік. Більше ніж 50% усіх сервісів в Україні (і не лише) роблять це неякісно. Скло дисплею відшаровується від пластикового кронштейна – потрібна заміна екрану айфон. Причиною тому є погана якість самого компоненту і неправильно підібраний, або нанесений в ході ремонту, клей. Як наслідок, має місце потрапляння в iPhone вологи і пилу. Перестає відгукуватися сенсорна панель (частково або повністю) або взагалі – працювати дисплей.
Ми вже давно вирішили цю проблему, використовуючи тільки оригінальні кронштейни, а також промисловий термоактивований PUR клей з автоматичним його нанесенням, що і дає нам 100% якість і результат!

Реставрація iPhone після намокання

Втоплені девайси, залиті рідиною (напоєм), або ті, що потрапили під дощ, вимагають серйозного втручання майстра-професіонала. Якщо волога потрапила всередину смартфону Apple, не намагайтеся самостійно його висушити – відразу ж вимкніть пристрій і віднесіть до Sklorepair.
Фахівці сервіс-центру розберуть пристрій, видалять сліди води, окисів. А якщо окремі компоненти неможливо відновити, встановлять нові, попередньо узгодивши ремонт з власником iPhone.
Пам’ятайте! Тривала взаємодія води і струму руйнує контакти, що істотно ускладнює відновлення апарату.

Чому ми?

1. Виконуємо простий, а також складний ремонт iPhone, чим займається далеко не кожен сервісний центр у Києві.
2. Проводимо безкоштовну діагностику мобільних пристроїв Apple та пропонуємо оптимальні варіанти ремонту. А не такі, що більше фінансово вигідні нам.
3. Надаємо довготривалу гарантію на всі послуги, включаючи запчастини.
4. Знаходимось у приміщенні метро Шулявська (Київ), що передбачає зручний доступ до нашого сервісу. Працюємо за зручним графіком.

А що з цінами на ремонт iPhone в Sklorepair?

Звичайно, зустрічаються компанії, де на перший погляд, дешевше. Це пов’язано з використанням копій комплектуючих, куплених за копійки в Китаї. Сумнівні сервіси з ремонту Apple презентують їх як оригінали. Зрозуміло, що наслідки встановлення таких запчастин непередбачувані.

Співпрацюючи з прямими постачальниками, ми використовуємо виключно оригінали деталей для айфонів. Наприклад, кронштейни (хоч вони й дорожче у 5 разів від аналогів). Відповідно, вартість заміни тієї чи іншої запчастини Apple не може бути дешевою. Зателефонуйте нам +38 (063) 242-87-45 – зорієнтуємо, який саме ремонт Айфон потрібен у Вашому випадку, та прорахуємо, скільки це коштуватиме.
Завжди готові повернути функціональність і естетику Вашому iPhone!