Ремонт iPhone 11 Pro

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 11 Pro

Заміна скла + сенсор екрану ( якщо OLED матриця ціла ) з Гарантією 💪
3375 грн
Дисплейний модуль OLED оригінальний
6800 грн 👍
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
1750 грн
Реставрація оригінального акумулятора відновлення ємності 100% ( без помилки в налаштуваннях )
2050 грн
Відновлення Face ID
2960 грн
Основна камера
2750 грн
Фронтальна камера
1150 грн
Заміна шлейфу (кнопкі гучности та вкл/викл)
1030 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку з захисною сіткою
1180 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/сінхронізації та мікрофоном
2550 грн
Ремонт материнської плати
від 1000 грн
Чистка після попадання вологи
800 грн
Заміна корпусу ( вживаний оригінал ідеальний стан )
3625 грн
Заміна датчику приближення та освітлення
1260 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
920 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення/резервна копія смартфону)
300 грн

Ремонт iPhone 11 Pro за доступними цінами!

Смартфон iPhone 11 Pro – колаборація новітніх мобільних технологій Apple і пізнаваного дизайну бренду. Корпус пристрою захищений від вологи, витримує до 30 хвилин занурення на глибину до 4-х метрів. В основі системи – процесор A13 Bionic з системою Neural Engine, 4 ГБ LPDDR4X RAM та 64, 256 або 512 ГБ внутрішньої пам’яті. Зображення топової якості генерується на OLED-дисплеї Super Retina XDR 6,5 дюйма. Три камери на тильній стороні Айфон 11 Про – ширококутна, надширококутна, телефотокамера 12 Мп з опцією HDR – дозволяють отримати чіткі зображення й записувати відео 4K. Серед інших «фішок» iPhone 11 Pro, запропонованих розробниками Купертіно, – поліпшене стерео з підтримкою Dolby Atmos, збільшена швидкість розпізнавання FaceID (порівняно з попередником), а також Bluetooth 5.0 і Wi-Fi, що сприяють комфортному використанню пристрою.

Але й такий потужний та, продуманий до дрібниці, пристрій має властивість ламатися. Іноді «відмовляють» компоненти Айфон 11 Про, частіше – тріскається скло, дисплей, внаслідок падіння з висоти чи сильного удару. Ремонт Apple також потрібен у разі намокання. Хоча айфони мають вологозахист, та все ж він відносний. Коли пристрій «поплавав», то є висока ймовірність, що вода потрапила на мікросхеми. А це вже загрожує коротким замиканням! Якщо Ваш iPhone 11 Pro якимось чином постраждав, звертайтесь в сервісний центр Sklorepair. Усуваємо будь які дефекти мобільних Apple!

Специфіка ремонту iPhone 11 Pro

В пристрої встановлена OLED-матриця. Реставрація дисплея передбачає заміну скла й сенсорної панелі. Однак, навіть після такого ремонту зникає функція TrueTone, і виникає помилка дисплея. Але все можна реставрувати! Ми, один з небагатьох сервісів з ремонту Apple в Києві, надаємо такі послуги.

iPhone 11 Pro: особливості ремонту

З технічної точки зору Айфон 11 Про – це доопрацьований iPhone XS, добре знайомий нашим спеціалістам. Найчастіше вони ремонтують:

• скло, дисплей – у разі розбиття, появи тріщин, сколів, відмови сенсора;
• камери – при втраті функціоналу, зйомці з видимими полосами, плямами зображення;
• акумулятор – заміна батареї iPhone 11 Pro потрібна, якщо смартфон Apple став швидко розряджатися, самовільно вимикається, його неможливо зарядити.

Сервіс пристроїв здійснюється в спеціально обладнаному приміщенні, захищеному від пилу, що гарантує якість робіт. Майстри сервісного центру Sklorepair вдихнуть життя в будь-який непрацюючий гаджет Apple, навіть з сильними пошкодженнями, і повернуть Вам в руки технічно справний, естетично бездоганний пристрій, готовий до подальшого користування.

Чому за ремонтом iPhone 11 Pro варто звернутися саме до нас

1. Майстри з досвідом. Вже понад 8 років вирішують найскладніші проблеми айфонів. Навіть якщо спеціаліст стикається з несправністю вперше, колеги завжди готові допомогти йому порадою з особистого досвіду.
2. Нове спеціалізоване обладнання. Спрощує процес ремонту і дозволяє вирішувати проблеми iPhone набагато швидше.
3. Безкоштовна діагностика. Навіть, якщо Ви вирішили з якихось причин відмовитися від ремонту, компенсувати послугу не доведеться.
4. Доступна вартість реставрації iPhone 11 Pro у Києві, навіть попри використання виключно оригінальних запчастин!
5. Гарантія на всі види робіт і деталі – від 1 до 12 місяців.

А ще у нас свій склад запчастин, де можна знайти більшість деталей, які тільки можуть знадобитися для ремонту iPhone 11 Pro. Всі деталі проходять потрійний контроль якості – при надходженні на склад, перед установкою, та коли пристрій вже відремонтовано.
Телефонуйте +38 (063) 242-87-45, ми швидко і надійно вирішуємо проблеми з технікою, від простого ремонту Айфон 11 Про до складної пайки мікросхем.