Ремонт iPhone 12 Pro

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 12 Pro

Дисплейний модуль Оригінал ( без перенесення контролеру матриці буде помилка в налаштуваннях )
10100 грн
Перенесення контролеру матриці ( щоб не було помилки в налаштуваннях при заміні екрану )
1200 грн
Реставрація оригінального акумулятора ( відновлення ємності 100% без помилки в налаштуваннях )
2200 грн
Заміна акумулятора ( якість оригіналу ) - в налаштуваннях не будуть відображатися проценти ємності
1900 грн
Заміна корпусу ( вживаний оригінал ідеальний стан )
5950 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера та маніпулятора )
2150 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
1050 грн
Реставрація основної камери ( фокус, тряска, плями на камері ) без помилки в налаштуваннях
2850 грн
Заміна основної камери оригінал ( в налаштуваннях буде повідомллення що камера замінена )
2600 грн
Відновлення Face ID
3125 грн
Заміна фронтальної камери (не вплине на роботу Face ID)
1220 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
1180 грн
Заміна шлейфу (кнопкі гучности та вкл/викл)
1100 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном
2150 грн
Чистка після попадання вологи
950 грн
Ремонт материнської плати ( всі види робіт )
Від 1200 грн
Заміна датчику прибліження та освітлення
1350 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
1040 грн
Заміна NFC антени ( Apple Pay )
950 грн
Заміна бездротової зарядки
1350 грн
Чистка/заміна сіток мікрофонів та динаміків
850 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення/резервна копія смартфону)
400 грн

Ремонт iPhone 12 Pro за вигідними цінами!

iPhone 12 Pro – унікальний тандем технологій: топового мобільного процесора, ідеальної системи камер, що забезпечує чудові знімки навіть при недостатньому освітленні, а також повноцінної підтримки 5G і фантастичного Super Retina XDR дисплея на всю передню панель. Характеристики пристрою вражають: 6,7 діагональ екрану (2778×1284 точок), 6-ядерний чіп продуктивності Apple A14 Bionic, батарея, що забезпечує до 80 годин автономності в режимі відтворення музики, сканер LiDAR, скло Ceramic Shield, підтримка бездротової зарядки і аксесуарів MagSafe… Перелік можна продовжувати.

Та навіть такий, високо інноваційний пристрій, як Айфон 12 Про інколи ламається. Падіння, намокання, хімічна деструкція батареї, розхитаний порт зарядки…. Звісно ж, якщо трапилась поломка iPhone 12 Pro, його потрібно ремонтувати. Багаторічний досвід, наявність професійного обладнання і оригінальних запчастин дозволяє майстрам сервісного центру Sklorepair відновлювати айфони з будь якими поломками!

Чому ремонт Айфон 12 Про є більш складним, аніж моделей до 10 покоління

Розуміючи, що для реставрації iPhone далеко не завжди використовуються оригінальні запчастини, розробники з Купертіно значно ускладнили встановлення нових компонентів. Це не оминуло й iPhone 12 Pro. Після заміни екрану (OLED матриця), в смартфоні майже завжди зникає функція TrueTone і перестає працювати LIDAR, з’являється помилка в налаштуваннях. В такому разі потрібно замінити скло з сенсором. Але все можна реставрувати – майстри Sklorepair одні з небагатьох в Україні, які вміють якісно це робити!

Заміна скла (дисплею) iPhone 12 Pro – не єдина наша компетенція!

Реставрація після намокання

Якщо відбувся тривалий контакт смартфону з водою, принесіть його нам для діагностики й просушування. Майстри Sklorepair розберуть айфон, приберуть з мікросхеми сліди вологи, окисів, а компоненти, які неможливо реставрувати, замінять на нові оригінальні.

Заміна акумулятора

Батарея айфону розрахована на певну кількість циклів зарядки (приблизно 2-3 роки активного використання), надалі – втрачає властивість тримати заряд, починається її незворотне хімічне старіння. У разі, якщо пристрій швидко розряджається, не тримає заряд, чи смартфон безпричинно перезавантажується, потрібна заміна акумулятора iPhone 12 Pro. На нашому складі достатньо елементів живлення для цього та інших гаджетів Apple.

Заміна роз’єму зарядки

При неправильному використанні (наприклад, спробі використання невідповідного кабелю або потрапляння всередину телефону рідини) роз’єм Lightning може зламатися. В результаті Ви не зможете заряджати смартфон і підключати гарнітуру. Зверніться до нашого сервіс-центру, і ми встановимо новий порт iPhone 12 Pro, не пошкодивши інші компоненти системи.

Окрім вищеназваного, здійснюємо заміну:

• заднього скла;
• мікрофона;
• динаміка;
• фронтальної камери;
• корпуса;
• SIM лотка.

Також ремонтуємо кнопки блокування, гучності, модулі зв’язку (Wi-Fi, Bluetooth), налаштовуємо програмне забезпечення, перепрошиваємо айфон, розширюючи його функціональність, та роблячи користування більш зручним.

Що потрібно для ремонту

Телефонуйте +38 (063) 242-87-45, або замовте дзвінок через форму «Замовити ремонт» на сайті. Якщо Ви знаєте, що потрібно смартфону, наш менеджер відразу озвучить приблизну вартість ремонту Apple iPhone 12 Pro. Ми пропонуємо доставити пристрій в сервіс-центр Sklorepair Новою поштою, якщо Ви не з Києва, або не маєте часу на особистий візит. Після безкоштовної діагностики майстер озвучить остаточну ціну реставрації Айпад 12 Про. Якщо умови Вас влаштовують, ми відразу приступимо до роботи. Забрати відремонтований телефон можна особисто (знаходимось у приміщенні метро Шулявська) або ми надішлемо його Вам поштою.