Ремонт iPhone 6s

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 6s

Заміна скла екрану ( якщо LCD матриця ціла ) з Гарантією 💪
720 грн
Заміна підсвітки LCD
420 грн
Дисплейний модуль Оригінал
1140 грн 👍
Заміна аккумуляторної батареї
540 грн
Основна камера
540 грн
Фронтальна камера
480 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
240 грн
Датчик наближення
480 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл )
480 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном
540 грн
Ремонт материнської плати (Виконуємо всі види робіт)
від 600 грн
Чистка після потрапляння вологи
Від 350 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
250 грн
Заміна шлейфу з кнопкою Home (опція розблокування відбитком пальця - працювати не буде)
360 грн
NFC антена ( Apple Pay )
360 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
420 грн
Заміна вібро-двигуна
250 грн
Заміна корпусу ( якість оригіналу )
840 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія
250 грн
Повна діагностика працездатності ( з видачею акту про технічний стан)
300 грн

Професійний ремонт iPhone 6s в Sklorepair

Свого часу iPhone 6s був лідером за популярністю серед усіх смартфонів Apple. Й досі мобільний пристрій залишається одним з найбільш надійних. В моделі вперше реалізовано 3DTouch. Ця функція дозволяє дисплею реагувати на силу натискання, що значно прискорює звичні процеси в телефоні.
Гаджет має такі характеристики: 7-дюймовий IPS-екран Retina HD (750х1334 пікселів), 2-ядерний процесор Apple A9 (64 біт, частота 1.8 ГГц), об’єм ОЗП – 2 ГБ, обсяг постійної пам’яті RAM – 16/32/64/128 ГБ, акумулятор 1715 мАг. Зйомка фото/відео ведеться на 12 Мп основну та 5 МП фронтальну камери.

Порівняно з моделями з нових серій, коштує Айфон 6s недорого, при цьому його зроблено з найбільш якісних матеріалів і комплектуючих. Тим не менш, розбитись, тріснути, втратити функціональність смартфон може. Це стається через необережність користувача, наприклад, якщо пристрій падає або намокає. Або ж були спроби самостійного налаштування ПЗ, що не увінчалися успіхом. У таких випадках актуальним стає ремонт iPhone 6s у Києві. Якісним відновленням смартфону за доступними цінами займаємось ми, сервісний центр Sklorepair. За 6 років (саме стільки цим айфоном користуються у світі) наші фахівці вивчили усі проблеми моделі, тому добре знають, як їм зарадити.

Особливості реставрації iPhone 6s

В цьому гаджеті встановлена матриця LCD. Тому, якщо щось стається із дисплеєм, реально замінити лише скло і підсвічування. Саме цим професійно займаються в нашому сервіс-центрі.

Який ремонт Айфона 6s ми проводимо найчастіше

Поломки цієї моделі різноманітні. Вони стають наслідком механічного навантаження на корпус, удару об тверду поверхню, тривалого контакту з водою, програмного збою.

Заміна дисплея iPhone 6s

Захисне скло екрана покрилось тріщинами, тачскрін не реагує на дотики, зображення вкрито кольоровими або чорними плямами – все це очевидно свідчить про необхідність заміни дисплея Айфон 6s. Майстри нашого сервіс-центру демонтують пошкоджену матрицю і встановлять нову – оригінальної якості.

Реставрація пристрою після намокання

У «шостого» айфону немає захисту від вологи. Перебування у воді – для нього це смертний вирок, який «оскаржать» в Sklorepair за умови, якщо Ви будете діяти швидко і рішуче! Як тільки стався контакт з рідиною, негайно вимкніть iPhone, поки не відбулося замикання, і приносьте до нашого сервіс-центру. Рахунок іде буквально на хвилини! Ми проведемо чистку смартфону Apple від вологи, а потім, комплексну діагностику, щоб виявити всі несправності і замикання в ланцюгу живлення. Ймовірно, айфону потрібно буде перепаювати BGA чіпи і материнську плату.

Заміна батареї Айфон 6s

Якщо цикл заряджання акумулятора (300-500) добіг кінця, допоможе його заміна. Ще один привід встановити нову батарею – роздування старої, що нерідко деформує корпус смартфону. Або пристрій почав занадто швидко розряджатись, мимовільно вимикатись, не поповнювати заряд взагалі. Наші спеціалісти зарадять цій проблемі, «поставивши» новий оригінальний елемент живлення.

Щодо інших несправностей цієї моделі айфонів (корпуса, роз’ємів зарядки, камери, програмного забезпечення), то їх ми також професійно усуваємо. Сповістіть про проблему Вашого «яблучного» пристрою нам (063) 242-87-45, і ремонтуйтесь вигідно!

Ремонт «шостого» Айфона в сервісі Sklorepair

В Києві є багато майстерень, що обслуговують телефони Apple. Однак не всі вони можуть правильно продіагностувати пристрій та запропонувати терміновий ремонт, адекватні ціни на роботи і запчастини. Наш сервіс:

• понад 8 років спеціалізується на «яблучних» мобільних;
• має власний склад оригінальних запчастин Apple;
• знаходиться в місці, куди зручно дістатися з будь-якої точки Києва (приміщення метро Шулявська);
• ремонтує пристрої з інших регіонів України;
• пропонує доступні ціни на ремонт і комплектуючі.

Хороша репутація сервіс-центру – для нас це головне. Принесіть свій iPhone 6s в Sklorepair та переконайтеся: будь-яку проблему айфону можна вирішити якісно, швидко і без зайвих переживань!