Ремонт iPhone 7

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 7

Заміна скла екрану ( якщо LCD матриця ціла ) з Гарантією 💪
840 грн
Заміна підсвітки екрану ( оригінал )
480 грн
Дисплейний модуль Оригінал
1320 грн 👍
Заміна аккумуляторної батареї
600 грн
Основна камера ( Оригінал )
960 грн
Фронтальна камера ( Оригінал )
660 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
250 грн
Датчик наближення
650 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл ) ( Оригінал )
570 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном ( Оригінал )
610 грн
Ремонт материнської плати
Від 550 грн
Заміна/ремонт Аудіокодек
1440 грн
Чистка після попадання води
Від 350 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
300 грн
Заміна корпусу ( Оригінал )
1080 грн
Відновлення шлейфу кнопки Home ( Touch ID - буде працювати)
600-1200 грн
Універсальна кнопка HOME ( працює все окрім Touch ID )
500 грн
NFC антена ( Apple Pay )
420 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
490 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
440 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія даних
250 грн
Повна діагностика з видачею акту технічного стану
300 грн

Ремонт iPhone 7 в Sklorepair: якісно, швидко, недорого!

Свого часу, «шедевр Apple» iPhone 7 викликав фурор. Модель надійшла в продаж в 2016 році, але й сьогодні не втрачає актуальність. За якістю виконання і характеристиками «яблучний» смартфон не поступається багатьом моделям більш сучасних смартфонів. Це естетичний, потужний, продуктивний, надійний гаджет із широким спектром можливостей. Оснащений 4.7-дюймовим Retina HD-дисплеєм з роздільною здатністю 1344х750 пікселів, 4-ядерним процесором А10, 2 ГБ ОЗП та камерою 12МП з 6-ма лінзами. Система 3D Touch дозволяє легко керувати функціями телефону. А батарея 1960 мАг забезпечує до 14 годин роботи в режимі розмови, і до 40 годин – прослуховування музики.

Але всі переваги Айфону 7 перестають радувати, якщо мобільний телефон ламається. Панікувати в такій ситуації не варто – зверніться до сервісного центру Sklorepair, майстри якого виконують ремонт Apple будь якої складності!

Нюанси реставрації Айфону 7

В айфоні 7-го покоління встановлено матрицю LCD. Ремонт пристрою передбачає заміну тільки скла й підсвічування екрану.
Також для моделей А1660 характерна поломка модему, що є заводським браком Apple. На жаль у більшості випадків цей компонент iPhone 7 не ремонтується.

Яким ремонтом iPhone 7 найчастіше займаються в Sklorepair

Несправності айфону бувають найрізноманітнішими. І не завжди відразу вдається визначити, що саме з ним сталось. В нашому сервіс-центрі проводиться безкоштовна діагностика iPhone 7. І вже далі спеціаліст визначає, як краще реставрувати пристрій. Може знадобитися одна із наступних послуг.

Заміна дисплея Айфон 7

Дисплей «сімки» є цільною деталлю, що складається зі скла, сенсора, матриці, рамки. Всі ці компоненти склеєні та спаяні ще на заводі Apple. Тому виконати заміну скла (екрану) iPhone 7 без професійного обладнання – барокамери, сепаратора, ламінатора, якісних витратних матеріалів – дуже складно.
Належні умови для виконання робіт, професійне устаткування, деталі оригінальної якості на заміну – все це є в сервіс-центрі Sklorepair, спеціалісти якого готові «поставити» новий екран Айфону 7 в будь який момент.

Заміна батареї iPhone 7

Може знадобитися при досягненні батареєю 500-700 циклів заряду. Її хімічне руйнування прискорюється використанням портативних і автомобільних зарядних пристроїв, а також блоків живлення номіналом вище 1А. Якщо акумулятор почав швидко розряджатись, надмірно нагріватися, його потрібно замінити.

Чищення/профілактика після потрапляння рідини

iPhone 7 має захист від вологи, що відповідає стандарту IP67. Проте, на практиці він не вберігає смартфон від утоплення, проникнення рідини всередину корпусу. Якщо Ваш айфон намок, не намагайтеся самостійно виправити проблему: сушити пристрій феном, на батареї, і тим паче – пробувати підключити до електромережі! Принесіть його нам для усунення слідів вологи і окисів. Окремі компоненти системи, які неможливо реставрувати, ми замінимо новими. Звісно, попередньо узгодивши процедуру із власником iPhone.

Є й інші дефекти Айфону 7, що потребують ремонту в сервісному центрі. Виходить з ладу перемикач гучності, зарядний порт, динамік, мікрофон. Нерідко причиною звернення клієнтів до Sklorepair є невдале перепрошивання телефону. Будь яка з поломок (несправностей) не є для нас викликом, оскільки ми чітко знаємо, як ремонтувати iPhone 7.

Переваги Sklorepair

Наш сервісний центр працює з 2013 року в Києві. Ми спеціалізуємося на ремонті iPhone та всієї лінійки Apple. Реставруємо «яблучну» техніку з гарантією від 1 до 12 місяців. Знаходимося у приміщенні метро Шулявська, що передбачає швидкий та зручний візит з будь-якої точки столиці. Клієнтам з інших міст і областей пропонуємо надіслати нам айфон на ремонт Новою поштою.

Звертайтесь! Полагодимо Ваш iPhone 7 так, щоб він ще довго прослужив своєму власнику. Телефон для довідок: (063) 242-87-45.