Ремонт iPhone 8 Plus

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 8 Plus

Заміна скла екрану ( якщо LCD матриця ціла ) з Гарантією 💪
1080 грн
Заміна підсвітки екрану ( оригінал )
540 грн
Дисплейний модуль оригінал
2100 грн 👍
Заміна аккумуляторної батареї ( з оригінальним контролером ) Краще рішення на ринку
950 грн
Основна камера ( Оригінал )
2100 грн
Фронтальна камера ( Оригінал )
840 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
380 грн
Датчик наближення
840 грн
Відновлення True Tone
650 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл ) ( Оригінал )
720 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном ( Оригінал )
840 грн
Ремонт материнської плати
Від 600 грн
Заміна/ремонт Аудіокодек
1440 грн
Чистка після попадання води
500 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
600 грн
Заміна корпусу ( Вживаний оригінал)
1800 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
990 грн
Відновлення шлейфу кнопки Home (Touch ID - буде працювати)
600-1200 грн
Універсальна кнопка HOME ( працює все окрім Touch ID )
500 грн
NFC антена ( Apple Pay )
650 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
640 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
650 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія даних
250 грн
Повна діагностика з видачею акту технічного стану
300 грн

Терміновий ремонт iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus – збільшена версія смартфону Apple восьмого покоління. Пристрій отримав дисплей 5.5 дюймів FullHD із співвідношенням сторін 16:9, як у попередника iPhone 7+. Головне, що відрізняє цю модель – скляна оболонка і нові кольори «Золото», «Срібло», «Червоний», а також лаконічний «Сірий космос».
«Яблучний» смартфон має подвійну камеру 12+12 МП із оптичною стабілізацією. Процесор A11 Bionic і 3 ГБ ОЗП гарантують високу продуктивність системи. Варіація внутрішньої пам’яті – 64 та 256 ГБ. Телефон також підтримує швидку бездротову зарядку – половину заряду отримує усього за півгодини.

Сучасний дизайн, досконалі характеристики, функціональність iPhone 8 Plus – все це вартує уваги. І хоч збірка пристрою надійна, а матеріали корпусу – надміцні, смартфон Apple залишається вразливим. Він може розбитись, тріснути, намокнути, зламатись, або ж мають місце програмні збої. В кожному з випадків ми, сервісний центр Sklorepair, зможемо надати якісну допомогу Вашому Apple телефону! Реставруємо пристрій, замінимо зіпсовані компоненти, налаштуємо програми, встановимо нову прошивку, усунемо сліди намокання. В роботі використовуємо лише оригінальні деталі та професійне обладнання.

Специфіка реставрації iPhone 8 Plus

Айфон 8-го покоління Плюс оснащено матрицею LCD. При реставрації екрану можливо замінити скло і підсвічування. Однак після такого втручання, в пристрої зникає функція TrueTone. Пов’язано це з певними обмеженнями збоку виробника. Та все можна реставрувати! Ми, сервіс-центр Sklorepair, одні з небагатьох у столиці, вміємо це робити. Відремонтуємо Ваш iPhone 8 Plus без наслідків для функціоналу.

Можливі несправності Айфону 8 Плюс

Намагаючись заощадити, деякі власники iPhone намагаються полагодити гаджет самостійно. Та в 99.9% це призводить до пошкодження екранного модуля, інших компонентів, що лише погіршує стан пристрою! Надалі ремонтувати Apple буде дорожче!

Здебільшого до нашого сервіс-центру звертаються з наступними проблемами.

Пошкодження екрану

Коли смартфон падає на тверду поверхню, скло дисплея тріскається, навіть якщо воно покрите захисною плівкою. У сервісному центрі Sklorepair у Києві проведуть заміну екрану (скла) iPhone 8 Plus з дотриманням вимог безпеки – потрапляння всередину пристрою пилу виключене!

Потрапляння вологи всередину корпусу

Корпус iPhone 8+ вологозахищений. Однак не настільки, щоб не пропускати рідини. Коли вода, напій чи олія потрапляють на компоненти системи, їх фізичного пошкодження не уникнути! Варто чимскоріше очистити деталі від залишків вологи й утворених окисів. Зробити це професійно можуть фахівці нашого центру з ремонту Apple.

Порушення роботи сенсора

Причиною такої поломки можуть бути механічні пошкодження екрана або удари об тверду поверхню. Найбільш серйозною причиною може стати деформація плати, яку потрібно відновлювати. Некоректну роботу сенсора можна помітити, коли певні області екрана не реагують на дотики або реагують із запізненням, мимоволі відкриваються та закриваються програми, друкується текст, погано перегортаються фотографії.

Айфон швидко розряджається

Скоріше всього, батарея хімічно зносилася, й потрібна заміна акумулятора iPhone 8 Plus. Симптоми, що вказують на таку неполадку (окрім швидкого розряджання) – це неможливість зарядити смартфон, його самовільне вимкнення або перезавантаження, без підключення до електромережі пристрій взагалі не вмикається.

Інші несправності, які ефективно усуваються в нашій майстерні Apple:

• проблеми з WI-FI підключенням;
• несправність Bluetooth;
• порушення роботи кнопки блокування, сенсора, динаміка.

Якщо відбувся програмний збій чи айфон невдало прошито, в Sklorepair усунуть і такі дефекти Вашого iPhone 8 Plus. Чекаємо Вас за адресою: проспект Перемоги, 48а (ми знаходимось у приміщенні метро Шулявська у Києві). Якщо Ви не зі столиці, надішліть нам свій Айфон 8 Плюс Новою поштою. Дізнатись більше про ремонт Apple у Києві можна, зателефонувавши (063) 242-87-45.