Ремонт iPhone SE 2

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone SE 2

Заміна скла екрану ( якщо OLED матриця ціла ) з Гарантією 💪
1050 грн
Заміна підсвітки екрану ( оригінал )
520 грн
Дисплейний модуль Оригінал
1875 грн 👍
Заміна аккумуляторної батареї ( якість оригіналу )
890 грн
Основна камера ( Оригінал )
1875 грн
Фронтальна камера ( Оригінал )
1125 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
375 грн
Датчик наближення
1150 грн
Відновлення True Tone
650 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл ) ( Оригінал )
1030 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном ( Оригінал )
920 грн
Ремонт материнської плати
Від 600 грн
Заміна/ремонт Аудіокодек
1750 грн
Чистка після попадання води
600 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
580 грн
Заміна корпусу (Вживаний оригінал ідеальний стан)
2750 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
1200 грн
Відновлення шлейфу кнопки Home (Touch ID - буде працювати)
600 - 1200 грн
Універсальна кнопка HOME ( працює все окрім Touch ID )
600 грн
NFC антена ( Apple Pay )
680 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
650 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
690 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія даних
250 грн
Повна діагностика з видачею акту техніччного стану
400 грн

Ремонт iPhoneSE 2020 за низькими цінами у Києві!

iPhoneSE 2020 – компактний продуктивний смартфон від Apple в класичному дизайні. Усередині корпуса розташувався процесор від Apple A13 Bionic і 3 ГБ ОЗУ, що гарантує високу швидкодію системи. Екран пристрою – IPS діагоналлю 4.7 дюйма, з роздільною здатністю 1334х750 пікселів – відображає деталізовану картинку з «живою» передачею кольору. Об’єктив камери здатний знімати відео 4K зі стереозвуком. Інші «ізюминки» Айфон СЕ 2 – захист від води і пилу за стандартом IP67, підтримка True Tone, класичний інтерфейс з кнопкою «додому» і сенсором TouchID.

У iPhone SE 2020 – преміальне виконання. Але й з таким надійним пристроєм інколи трапляються проблеми. З необережності користувача пристрій падає і розбивається, «плаває», а активне користування ним приводить до передчасного зношення компонентів. Якою б не була поломка, ми, сервісний центр Sklorepair, знаємо, як її усунути! Ремонтуємо смартфони iPhoneSE 2020 силами досвідчених майстрів, з використанням новітнього обладнання й оригінальних комплектуючих.

Нюанси ремонту iPhoneSE 2020

В моделі встановлено LCD матрицю. Якщо її пошкоджено, можливо замінити лише скло і підсвічування. Та, зазвичай, після заміни екрану зникає функція True Tone. Але все можна реставрувати! Перенесемо прошивку зі старого дисплейного модуля з а допомогою програма тора, щоб Ваш айфон працював як і раніше.
Ще один нюанс iPhoneSE 2020 – при заміні акумулятора смартфон видаватиме помилку в налаштуваннях. Ми знаємо, як вирішити і таку проблему.

З якими дефектами iPhoneSE 2020 ми стикаємося найчастіше

Більшість айфонів цієї моделі мають однакові поломки. Зокрема:

• З’явились плями, смуги на екрані, дисплей взагалі не працює. Так буває через падіння, сильне стиснення, удар. Пошкоджується матриця, в результаті чого потрібна заміна екрану iPhoneSE 2020.

• Айфон почав швидко розряджатися, довільно перезавантажуватися або відключатися. Має місце перегрів, коли апарат підключено до електромережі. Допоможе заміна батареї Айфон СЕ 2020. Кожен акумулятор має свій робочий ресурс, і якщо його вичерпано, відновити елемент неможливо. Оскільки руйнується його хімічний склад.

• Пристрій залито рідиною. Наслідки такого випадку найрізноманітніші. Аж до короткого замикання! Щоб не допустити незворотні процеси мікросхеми, вимкніть апарат відразу після намокання та принесіть нашим спеціалістам. Вони розберуть і очистять iPhoneSE 2020 від залишків вологи й окисів, а також встановлять нові компоненти системи, якщо неможливо реставрувати поточні.

Інші дефекти (несправності), що їх ми ремонтуємо – розбита задня панель смартфону; тріснутий корпус; не працює камера, голосовий динамік, мікрофон. Також відновлюємо функціональність пристрою після невдалого перепрошивання й програмних збоїв. Ми ще поки не зустрічали поломок iPhoneSE 2, які б не змогли усунути!

Скільки коштує ремонт iPhoneSE 2020 в Sklorepair

Вартість послуг залежить від використаних запчастин. Більшість компаній Києва встановлюють ціну під конкретне замовлення. Зазвичай, в такому разі клієнт переплачує. Ми діємо інакше!
В сервіс-центрі Sklorepair, вартість ремонту чітко зафіксована в прайсі, на сторінці з конкретною моделлю iPhone. Потрібні деталі завжди є в наявності, тому Вам не доведеться чекати поставку запчастин.
Щоб записатися до нашого майстра на ремонт iPhoneSE 2020, телефонуйте +38 (063) 242-87-45, або приходьте за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 48а. Впевнені: Вам сподобаються умови співпраці і відповідальний підхід до кожної проблеми!