Ремонт iPhone XR

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone XR

Заміна скла екрану ( якщо LCD матриця ціла ) з Гарантією 💪
1750 грн
Заміна скла + сенсор екрану ( якщо LCD матриця ціла ) з Гарантією 💪
2375 грн
Заміна підствіки екрану ( оригінал )
700 грн
Дисплейний модуль Оригінал
3500 грн 👍
Відновлення Face ID
2375 грн
Фронтальна камера ( Оригінал )
1125 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
690 грн
Датчик наближення
1125 грн
Основна камера ( Оригінал )
2100 грн
Відновлення True Tone
750 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл ) ( Оригінал )
980 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном ( Оригінал )
1150 грн
Ремонт материнської плати
Від 700 грн
Заміна бездротової зарядки
960 грн
Чистка після попадання води
600 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
700 грн
Заміна корпусу ( Вживаний оригінал в ідеальному стані )
2625 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
1250 грн
Заміна NFC антени ( Apple Pay )
650 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
660 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
720 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія даних
250 грн
Повна діагностика з видачею акту технічного стану
300 грн

Сертифікований ремонт iPhoneXr у Києві

Представлений компанією Apple у 2018 році iPhoneXr – найдоступніша модель лінійки «X», колаборація привабливого дизайну iPhone 8 і високої продуктивності iPhone10.
Оновлений гаджет отримав вдосконалену функцію FaceID, а також підвищений захист від вологи і пилу. Завдяки потужному мікро- та нейропроцесору, пристрій виконує до 5 трильйонів операцій за секунду. Потенціал батареї гарантує більше 5 годин роботи без підзарядки в режимі геймінгу чи перегляду стримів. Порівняно з «вісімкою», «Айфон Ікс Ар» отримав більший екран (Retina 6,1 дюйма), що закриває всю передню панель. Можливості мультимедіа – камери 12 і 7 МП.

Алюмінієва рамка навколо корпусу, загартоване скло з тильного боку – виробник зробив iPhoneXr не лише потужним, а й надміцним. Проте не настільки, щоб витримувати падіння чи сильні удари. Саме тому деформований корпус, тріснутий екран…. одні з найчастіших проблем iPhoneXr, з якими звертаються до сервісного центру Sklorepair. Ми виконуємо будь який ремонт Apple у Києві за доступними цінами, використовуючи лише оригінальні запчастини!

У чому складність ремонту iPhoneXr

У флагмані Айфон Ікс Ар встановлено матрицю LCD. Якщо зламався дисплей, можна замінити скло і панель-сенсор. Та після зникає функція TrueTone. В свою чергу, при встановленні нового акумулятора в налаштуваннях з’являється помилка. Ці проблеми характерні для телефонів Apple, починаючи від iPhoneX, й пов’язані вони з певними обмеженнями збоку виробника. Та це не є перепоною для Sklorepair! Ми знаємо, як реставрувати iPhoneXr, щоб зберегти його функціональність.

Поширені несправності (поломки) iPhone Xr

Найчастіша поломка – тріснуте або розбите скло задньої панелі. При цьому мобільний телефон зберігає працездатність, але втрачає естетичність. Замінюємо зламане скло у день звернення.

Друга за поширеністю несправність – розбитий екран. Якщо мобільний пристрій не увімкнувся або з’явилися дефекти зображення, потрібна заміна дисплея iPhoneXr. Якщо ж смартфон працює нормально, однак на дисплеї є тріщини, варто встановити нове скло. Зволікання можуть призвести до більш складних поломок! Проводимо діагностику безкоштовно. Замінюємо лише те, що потрібно: тільки скло або повністю екран. Встановлення захисного покриття виконується протягом кількох годин.

На третьому місці за частотою виникнення – наслідки затоплення водою. Компанія Apple позиціонує iPhoneXr як модель з підвищеною водостійкістю. Теоретично техніка витримує занурення на глибину до 1 м, якщо воно триває не більше 3-7 секунд. Тобто, це означає, що якщо смартфон упаде в рідину, його слід негайно витягти. Це майже неможливо. А, отже, айфон намокає – відмовляють його окремі функції (зникає звук, мають місце артефакти зображення, батарея швидко розряджається). І навіть більше – пристрій повністю втрачає працездатність, не вмикається. Допоможе чистка iPhoneXr від вологи й окисів та, за необхідності, заміна пошкоджених елементів. Реставрація iPhoneXr після намокання може тривати кілька днів.

Звісно, вище названі далеко не усі дефекти iPhoneXr, що ремонтуються в Sklorepair. Ми також проводимо заміну:

• батареї (акумулятора) iPhoneXr;
• шлейфу кнопки «Power»;
• корпуса «Айфон Ікс Ар»;
• слухового та поліфонічного динаміка;
• шлейфу регулювання гучності, вібромотору.

Трапився програмний збій iPhoneXr? Намагались перепрошити смартфон, але щось пішло не так, і тепер не можете усунути наслідки? І з цими проблемами «яблучних» телефонів ми також маємо справу, знаємо, як їх «прибрати».

Як скористатися нашими послугами

1. Приносьте смартфон у наш сервіс – майстер проведе безкоштовну діагностику та відразу назве повну вартість робіт із урахуванням ціни запчастин.

Увага! Вартість ремонту iPhone XR наведено у прайсі. По ньому ви можете попередньо зорієнтуватися, скільки коштуватиме заміна кожного з компонентів айфону.

2. Забирайте відремонтований смартфон в день звернення, якщо його поломка (несправність) є незначною. В інакшому випадку, айфон буде відновлено за 1-2 доби.

Якщо ж ви з іншого міста, «ремонтуватись» у нас також можна! Надішліть Айфон Ікс Ар нам Новою поштою, і ми його полагодимо.

Бажаєте якісно, з гарантією відремонтувати телефон iPhone XR у Києві, терміново усунути всі несправності та не переплачувати за послугу? Зателефонуйте нам (063) 242-87-45 та отримайте ваш справний апарат за короткий термін!