Ремонт iPhone XS

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone XS

Заміна скла екрану ( якщо OLED матриця ціла ) з Гарантією 💪
1875 грн
Заміна скла + сенсор екрану ( якщо OLED матриця ціла ) з Гарантією 💪
2500 грн
Дисплейний модуль Оригінал
4625 грн 👍
Основна камера ( Оригінал )
2250 грн
Фронтальна камера ( Оригінал )
1125 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку
625 грн
Датчик наближення
1100 грн
Відновлення Face ID
2375 грн
Відновлення True Tone
650 грн
Заміна шлейфу кнопок ( гучності, вкл/викл ) ( Оригінал )
990 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/синхронізації та мікрофоном ( Оригінал )
1070 грн
Ремонт материнської плати
від 1000 грн
Заміна бездротової зарядки
1050 грн
Чистка після попадання води
600 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
670 грн
Заміна корпусу ( Вживаний оригінал ідеальний стан )
3125 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
1300 грн
Заміна NFC антени ( Apple Pay )
600 грн
Відновлення або заміна Wi-Fi антени
620 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
640 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення смартфону)
300 грн
Резервна копія даних
250 грн
Повна діагностика з видачею акту технічного стану
300 грн

Терміновий ремонт iPhoneXs у Києві

iPhoneXs – еволюційне продовження «яблучної» серії. Смартфон один з перших отримав неординарний дизайн з характерним «чубчиком» на лицьовій панелі, а також підтримку 2 SIM (одна електронна).
Цей смартфон полюбився багатьом користувачам. За чудовий OLED-екран із підтримкою запису у форматах найвищої якості. За потужний чіп Apple A12 Bionic, виготовлений за 7-нм техпроцесом. За камеру 12 + 12 МП з ефектами «боке» й чудовою функцією глибини розмиття фону. І ще більш – за надійну систему ідентифікації, що дозволяє тримати паролі й дані банківських карток під абсолютним захистом.

Хоча й продуманий до дрібниць, iPhoneXs інколи втрачає свою функціональність. З ним трапляються падіння, пристрій намокає, або ж користувач здійснює некоректні дії по відношенню до програмного забезпечення. Якщо з Вашим iPhoneXs сталося щось подібне, звертайтесь до сервісного центру Sklorepair – ми знаємо, як швидко та якісно відремонтувати будь яку «яблучну техніку»!

Нюанси ремонту iPhoneXs

В цій моделі смартфонів Apple встановлено OLED матрицю. Реставрація пристрою передбачає заміну скла й сенсора. Однак після заміни екрану зникає функція TrueTone, а при встановленні нового акумулятора з’являється помилка в налаштуваннях. Такі проблеми є характерними для відремонтованих iPhoneXs, оскільки розробники Apple ввели певні обмеження на встановлення нових запчастин. Та все можна реставрувати! Зробити це можна у нашому сервіс-центрі.

Часті поломки Айфон Тен Ес

Більшість несправностей iPhoneXs є результатом механічних пошкоджень. Після випадкових падінь на екрані та склі задньої кришки з’являються тріщини. Нерідко, при неакуратній експлуатації пристрою, виходить з ладу роз’єм живлення. Хоча пристрій вологозахищений, але потрапляння рідини на контакти зарядного порту може спричинити коротке замикання! Щодо акумулятора, то він також хімічно зношується – втрачає свою ємність і перестає тримати заряд. У такому випадку, потрібна заміна акумулятора iPhoneXs – в нашому сервіс-центрі це швидкий і недорогий процес. При користуванні телефоном Apple, з часом можуть засмітитися динаміки, мікрофон, через що страждає якість звуку.
Що б не сталось, а реставрацію iPhoneXs у Києві краще довірити спеціалістам Sklorepair, оскільки ремонтуючи смартфон самостійно, є великий ризик пошкодити електронні компоненти. Особливо, якщо відсутні необхідний інструмент та професійні навички майстра. Заміна пошкоджених деталей, програмне налаштування смартфонів Apple в нашому сервіс-центрі виконується у спеціально обладнаних приміщеннях, куди не проникає пил. А для заміни використовуємо лише оригінальні запчастини!

Як ми ремонтуємо iPhoneXs

1. Заявка. Зверніться до нас за номером +38 (063) 242-87-45 або заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті.
2. Передача пристрою. Ви отримуєте квитанцію про прийом пристрою на ремонт.
3. Діагностика. Дізнайтесь точну причину поломки (в неявних випадках) і вартість ремонту. Прийміть рішення щодо доцільності ремонту. Діагностика є безкоштовною, навіть якщо потім Ви відмовитесь віддавати айфон в сервіс.
4. Ремонт iPhoneXs. Відновлюємо пристрій з залученням новітнього обладнання та оригінальних запчастин.
5. Контроль якості. Перевіряємо функціонал смартфону Apple. Після перевірки Ви отримуєте пристрій із гарантією до 365 днів.

Що впливає на вартість ремонту смартфонів Apple

Ціна ремонту Apple iPhoneXs, так само як і для інших «яблучних» телефонів, залежить від типу несправності.
Якщо ви знаєте причину поломки, подивіться, скільки буде коштувати її усунення на сторінці потрібної моделі айфона на нашому сайті. Усі ціни остаточні та не змінюються під час робіт.
Якщо потрібного виду ремонту iPhoneXs немає у списку, зв’яжіться з нашим менеджером +38 (063) 242-87-45, або замовте зворотній дзвінок через форму «Замовити ремонт», і ми проконсультуємо Вас протягом 3-5 хвилин.