Реставрація оригінального акумулятора iPhone Xs у Києві

Відновлення оригінальної батареї iPhone Xs

Один-два роки – зазвичай, стільки працює акумулятор нових моделей айфона без будь-яких нарікань. Опісля ефективність блоку живлення значно зменшується. Швидше за все, заміна батареї iPhone Xs знадобиться, коли смартфон:

  • став швидко розряджатися;
  • не хоче вмикатися;
  • у налаштуваннях “видає” помилку;
  • вимикається, хоча рівень батареї достатній;
  • працює набагато повільніше, ніж раніше;
  • вимикається від різкої зміни температури;
  • місткість акумулятора впала нижче 85% у налаштуваннях айфону.

Ще одним симптомом, який має насторожити користувача, є виштовхування стулки корпусу внаслідок здуття елементу живлення. В такому разі заміна акумулятора iPhone Xs необхідна негайно!
При втраті 10% ємності та більше, фахівці Sklorepair рекомендують реставрацію акумулятора iPhone Xs. При втраті ємності більше 10% включаються приховані алгоритми операційної системи зниження пікової продуктивності процесора, тому ваш айфон стає “не таким швидким, як з коробки.”

Як відбувається заміна батареї на iPhone

Розбирання пристрою для подальшої заміни батареї

Майстер відкручує 2 гвинти, прогріває смартфон по периметру, знімає дисплейний модуль та захисні пластини. Потім від’єднує елемент живлення iPhone Xs та дисплейний модуль iPhone Xs від материнської плати для подальшого відновлення.

Підключення раніше знятих модулів для перевірки нового акумулятора

Коли встановлено новий елемент, і айфон увімкнувся, з’являється повідомлення про неможливість перевірити оригінальність акумулятора, тому дані про його стан недоступні. Починаючи з цієї моделі, розробники Apple прив’язують серійний номер акумулятора до телефону. Ось тут і знадобиться реставрація батареї iPhone Xs!
Технологія дозволяє замінити хімічно зношений елемент, залишивши при цьому оригінальний контролер зі шлейфом, який відповідає за коректну роботу елемента живлення. Саме реставрація рідного акумулятора iPhone Xs вважається найкращим рішенням, доступним сьогодні на ринку, адже зберігається його оригінальний контролер – серце акумулятора.

Відновлення батареї iPhone Xs

Батарея-оригінал підключається до програматора для модифікації даних, потім демонтується – залишається тільки оригінальний контролер, до якого припаюється новий літій-полімерний блок живлення. Після повторного від’єднання модуля дисплея власне і проводиться фінальна установка акумулятора.
Потрібно зробити заміну АКБ iPhone Xs? Телефонуйте за номером +38 (063) 242-87-45, або залиште заявку на ремонт на нашому сайті.