Реставрація акумулятора на iPhone 12 Pro Max

Реставрація акумулятора на iPhone 12 Pro Max

Реставрація акумулятора на iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max користується неабиякою популярністю. Перш за все, за рахунок великого дисплею, крутих камер та підтримки 5G. Ця модель для багатьох стала ефективною заміною комп’ютера, оскільки пристрій має все необхідне для ведення повсякденних справ.
Широкий набір можливостей, однак, передбачає інтенсивне використання енергоресурсу, а тому вже за кілька років акумулятор iPhone 12 Pro Max хімічно старіє. А, отже, втрачає потенціал.

Відновлення батареї iPhone 12 Pro Max: нюанси

Якщо у випадку з iPhone Xr достатньо підключити батарею до програматора і скинути цикли, то з iPhone 12 Pro Max не все так просто! При встановленні нового елемента потрібно перенести драйвер живлення разом зі шлейфом. Інакше айфон не буде бачити акумулятор, або видаватиме помилку.
Сигналами до того, що потрібна заміна акумулятора на iPhone 12 Pro Max, є роздування задньої кришки смартфону, його часте перезавантаження, мимовільне вимикання, швидке розряджання.

Заміна батареї iPhone 12 Pro Max: як це відбувається

  • Відкручуються бокові гвинтики, захисна пластина акумулятора та знеструмлюється материнська плата (відмикаються конектори).
  • Знімається дисплей та видаляється заводська проклейка.
  • Відкручується захисна пластина нижнього шлейфу, після – відклеюється акумулятор.
  • Від’єднується драйвер живлення зі шлейфом, материнська плата з контролером приварюється до нової «банки» (з якої попередньо знято рідний контролер).
  • Нова ємність з оригінальною платою встановлюється в айфон, після чого майстри Sklorepair перевіряють функціональність пристрою.

Власне, це і вся процедура заміни акумулятора Айфон 12 Про Макс. Демонстрація процесу – вище у відео.

Однак повторювати подібне без професійних інструментів і відповідних навичок не рекомендується! Бо є велика ймовірність не лише невідворотного пошкодження акумулятора, а й інших компонентів iPhone. Краще довірте справу спеціалістам Sklorepair. Відремонтуємо айфон за кілька днів (навіть, якщо ви з іншого міста, не з Києва), дамо гарантію, та НЕ візьмемо за послугу багато!