Реставрація камери iPhone 12 Pro Max

Реставрація камери iPhone 12 Pro Max

Камера iPhone 12 Pro Max – це ширококутний модуль зі світлочутливістю ƒ/1.6, розміром пікселя 1,7 мкм, стабілізацією матриці, а також телефото-об’єктивом з фокусом 65 мм та оптичним зумом 2,5x. Модуль є ексклюзивом старшої моделі, та навіть більш потужним, аніж у iPhone 12 Pro. Говорити адептам якісної фото-відеозйомки, які можливості це дає, напевне, буде зайвим.
Але й така потужна камера, як у 12 Про Макс, інколи перестає працювати нормально. Здебільшого, це стається через фізичні пошкодження. В такому разі потрібен ремонт камери iPhone 12 Pro Max. У 90% відсотках, актуальна заміна скла камери Айфон 12, так як воно нерідко тріскається, висипається. Але можлива й реставрація.
У відео чітко показано, як відбувається відновлення камери iPhone 12 Pro Max майстрами Sklorepair. Та чому варто довірити ремонт модуля айфону саме нам.

Коли потрібна реставрація камери iPhone 12 Pro Max

Про те, що варто поміняти скло на камері Айфон 12, або ж її відновити, сигналізує наступне:

  • пляма або плями на камері (під час зйомки
  • відео чи фото);
  • модуль не фокусується;
  • відсутня чіткість картинки;
  • неможливо зробити селфі.

У кожному з випадків спеціалісти нашого сервісу Apple знайдуть оптимальне рішення! Чи то потрібна заміна скла камери iPhone 12 Pro Max, або ж чистка модуля від пилу, конденсату, вартість ремонту не буде перевищувати ту, яку запропонують в офіційних сервісах.

Як відбувається ремонт камери Айфон 12 Про Макс

  • В стерильних умовах. Працюючи в спеціальному приміщенні, майстри Sklorepair дбають, щоб пил і волога не потрапили під захисне покриття камери.
  • Виключно досвідченими спеціалістами, котрі вже здійснити десятки аналогічних ремонтів, і добре розуміють специфіку процесу.
  • За термін, коротший, аніж в більшості майстерень. Маємо власний склад запчастин, де знайдеться потрібна і для вашого пристрою. Довго чекати, поки деталь доставлять з іншого міста, чи навіть країни, не доведеться.
  • З гарантією. Абсолютно впевнені в якості ремонту. Гарантуємо, що реставрація чи заміна скла на камері iPhone 12 Pro Max не потребуватиме повтору.

Так, заміна камери iPhone 12 Pro Max здійснюється нами дуже часто. Але, якщо можливе відновлення модуля, ми обов’язково запропонуємо цю послугу. Бо це і швидше, і значно дешевше установки нового компоненту.

Щось не так із камерою Айфона 12 Про Макс? Звертайтесь (063) 242-87-45 або приходьте до нас у Києві за адресою: пр-т. Перемоги, 48а (приміщення метро Шулявська). Радо відремонтуємо ваш «яблучний» смартфон.