Заміна корпусу та екрану на iPhone 11 Pro

Заміна корпусу та екрану на iPhone 11 Pro

Смартфони Apple не можна розглядати тільки у контексті технологій. Дизайнери американської компанії досягли вершин майстерності, створивши пристрій, що зачаровує естетикою і водночас задає напрямок іншим виробникам. Та навіть одне невдале падіння iPhone 11 Pro призводить до того, що стильний смартфон втрачає свою чарівність. Найбільше засмучує павутиння на дисплеї, подряпини та деформації на корпусі. А ще екран може відшаруватись. В такому разі комфортне використання айфону унеможливлюється.

Заміна дисплея iPhone 11 Pro: часта проблема

Поняття “розбите скло” та “розбитий дисплей” часто взаємозамінні, та насправді це різні дефекти. Якщо пошкоджено скло, проблема більш естетичного характеру і вирішується заміною покриття. Та коли страждає дисплей Super Retina XDR, має місце більш серйозне – мерехтіння екрана, знебарвлення зображення, неспрацьовування сенсора. У такій ситуації допоможе iPhone 11 Pro заміна екрану. Як відновити пристрій до повного робочого стану, демонструють спеціалісти Sklorepair.

Заміна корпусу iPhone 11 Pro – гарна інвестиція

Відновлення оболонки смартфона – справа естетики. Заміна корпусу Айфон 11 Про автоматично збільшує його ринкову вартість. Це важливо, якщо ви маєте намір продати свою поточну модель.
Ушкоджена конструкція телефону також гірше захищає компоненти системи та робить їх більш вразливими. Падіння, що призвело до деформації панелі, збільшує ймовірність пошкодження материнської плати, потрапляння рідини всередину пристрою з подальшою корозією мікросхеми.

Що таке заміна корпусу у нашому сервісі?

Ремонт «яблучного» смартфона в Sklorepair полягає в перенесенні всіх частин iPhone (материнська плата, екран, акумулятор, камери, кнопка Touch ID або камери Face ID) в новий корпус, а також встановлення нових пиловологозахищених сіток під динаміки та мікрофони, що відчутно додасть комфорту під час розмови або прослуховування аудіо. Після заміни iPhone 11 Pro виглядатиме, ніби щойно з конвейеру долини Купертіно.

Що ви отримуєте, скориставшись послугами Sklorepair?

  • Впевненість у тому, що деталі, що використовуються для ремонту, є якісними та оригінальними.
  • Гарантію на роботи і компоненти заміни до 12 місяців!
  • Заміну дисплея 11 Pro та корпусу настільки швидко, наскільки це можливо для конкретного випадку.
  • Ретельне тестування айфону після ремонту та подальний сервіс у разі необхідності.