Заміна скла дисплею на iPhone 13 Pro Max

Заміна скла дисплею на iPhone 13 Pro Max

Щороку Apple ускладнює ремонт своїх смартфонів. Постійна мініатюризація, відсутність доступу до спецінструментів та офіційної дистрибуції запчастин – тут важко говорити про споживчий підхід. Особливо якщо подивитися на ціни запчастин, наприклад екрану в останній моделі смартфонів. Тому користувачі шукають доступніші альтернативи. Одна з таких – заміна скла екрана iPhone 13 Pro Max у сервісному центрі Sklorepair.

Зберегти FaceID складніше, ніж будь-коли

Після встановлення нового дисплейного модуля без урахування нюансів даної операції (що часто відбувається в непрофесійних майстернях), система розпізнавання облич айфона поводиться некоректно або взагалі перестає працювати. Дійсно, зробити заміну компонента як слід, надзвичайно складно. Але заміна скла дисплея iPhone 13 Pro Max НЕ неможлива! І ми готові це довести. Після заміни скла iPhone 13 Pro Max з екраном у нашому сервісі, яблучний смартфон повністю збереже свій функціонал.

Процедура реставрації дисплейного модуля iPhone 13 Pro Max

Починається з перевірки на працездатність екрану і сенсора. Далі майстер розбирає айфон (за допомогою розчинника та після прогрівання смартфона на сепараторі), щоб витягти дисплейний модуль. Коли шлейф екрану від’єднаний, спеціалісти переходять безпосередньо до ремонту iPhone 13 Pro Max.

  • Знімають шлейф із датчиками освітлення та наближення, прикріплений на екрані.
  • Ще раз перевіряють працездатність сенсорної панелі (оскільки в цій моделі OLED матриці сенсор замінити неможливо).
  • Проклеюють скло скотчем, щоб уникнути розсипання, і поміщають модуль на сепаратор з розігрітим нижнім підігрівом.
  • За допомогою молібденової струни роз’єднують скло та екран із сенсором. При цьому пластикова рама залишається із матрицею.
  • Майстер видаляє залишки клею з матриці та повторно перевіряє справність модуля. Позиціонує екран у формі та з’єднує з новим склом, на прозору клейну основу. Опісля проводиться процес ламінації та відкачування бульбашок повітря – для надійного та якісного склеювання деталей між собою.

Коли склейка завершена, модуль поміщається на сепаратор, оскільки особливістю моделі iPhone 13 Pro Max є те, що рамка з нього усувається після ламінації нового скла. Далі на нову оригінальну пластикову раму наноситься активований PUR клей. У форму встановлюється пластиковий кронштейн та склеюється з екраном. Для повного висихання дисплейний модуль залишають у сушці на 12 годин.

Важливо!

Заміна дисплейного модуля на новому iPhone 13 Pro Max спричиняє відключення функції FaceID, навіть якщо дисплей оригінальний. Чому так відбувається? Справа не в самому екрані, а в спеціальному чіпі, який є частиною модуля дисплея. Тому реставрація рідного дисплейного модуля Sklorepair є найкращим варіантом ремонту на сьогодні – недорогого і такого, що зберігає функціонал пристрою.