Заміна скла екрану на iPhone 12 Pro Max

Заміна скла дисплея на iPhone 12 Pro Max

Перші думки після того, як випустили айфон з рук, і розбилося скло екрану? “Влетів(ла) на гроші”, “мій смартфон вже не буде таким, як раніше”. Погодьтеся, думки далеко не найпозитивніші. Та ми поспішаємо вас підбадьорити! Якщо не пошкоджена матриця, достатньо буде замінити скло iPhone 12 Pro Max, що набагато дешевше, ніж встановлення нового дисплейного модуля.
В Sklorepair ми не лише відновлюємо естетику розбитих екранів айфонів, але й зберігаємо їх оригінальну матрицю та сенсор.

Чому надважливо замінити скло iPhone 12 Pro Max без заміни всього екрану?

При заміні компонентів повністю, iPhone зчитає нові серійні номери і видасть помилку в налаштуваннях (не оригінальна деталь), навіть якщо компонент насправді 100% оригінальний. Ця проблема теж вирішується шляхом перенесення рідного тач контролера на нову деталь, але це значно здорожує ремонт. Також під час заміни екрана повністю зникає функція True Tone. Тому ми робимо лише заміну скла на iPhone 12 Pro Max. Тим самим зберігаємо функціональність True Tone, виключивши можливі апаратні колізії.

iPhone 12 Pro Max заміна скла: крок за кроком

Відновлювальні роботи починаються з надпилу скла у місці максимального дефекту. Перед цим покриття заклеюється скотчем, щоб під час зняття рамки уламки не пошкодили матрицю.
Далі майстер:

  • розміщує дисплей на сепараторі, прогріває та відокремлює скло;
  • очищає екран від старого клею;
  • склеює матрицю з новим склом (якщо на сенсорному шарі мають місце дефекти, усуває за допомогою спеціального гелю);
  • поміщає екранний модуль в камеру для склеювання, видаляє маленькі бульбашки та приклеює нову рамку.

Заміна скла 12 Pro Max потребує високої кваліфікації виконавця. Команда Sklorepair складається з понад 30 вузькопрофільних спеціалістів, кожен з яких досконало володіє своїм процесом. Використання нового зарубіжного обладнання та спеціалізованих інструментів дозволяє майстрам досягати найкращого результату ремонту.

Гарантія заміни скла айфон 12 Про Макс у Sklorepair!

Гарантію на заміну скла екрану айфону видають 99,9% ремонтних майстерень в Україні. Але є одне «АЛЕ»: у разі економічних потрясінь, епідемій чи інших проблем з ліквідністю, більшість сервісів закриваються, а їх гарантія залишається лише у пам’яті клієнта. Ми приймаємо багато таких клієнтів щодня, які повідомляють, що їхній саппорт у Києві, Вишневому чи Броварах вже не працює. Sklorepair існує на ринку вже більше 8 років, за цей час до сервісу звернулись тисячі клієнтів, та залишились задоволені сервісом. А гарантія на якість робіт та деталі заміни – то є невід’ємна складова нашої діяльності.