Заміна скла екрану з сенсором iPad Pro 10.5

Заміна скла екрана із сенсором на iPad Pro 10.5

iPad Pro 10,5″ має відносно тонкий та тендітний екран, який легко пошкодити: досить легкого удару або падіння з незначної висоти, щоб на iPad з’явилися подряпини, сколи або тріщини. Варто відзначити, що усунення таких дефектів – питання не лише естетики планшета, а й комфортної експлуатації надалі.
Якщо сам екран цілий, а дефекти мають місце лише на захисному покритті, наші спеціалісти виконають заміну скла на Айпад Про 10 5, зберігши оригінальний дисплей.

Ремонт iPad Pro 10 5 в максимально короткий термін

Використання iPad із пошкодженим захисним покриттям нерідко призводить до збоїв роботи дисплея. Якщо не відкладати ремонт і замінити скло екрану відразу, витрати на сервіс будуть, однозначно, меншими.

Суть процедури заміни скла на iPad Pro із сенсором

Заміна скла iPad Pro полягає у вирізанні старого пошкодженого та вклеюванні нового скла з сенсором. Завдяки такому підходу у ремонті зберігається функція Apple Pencil.

Заміна скла на Айпад терміново: що про це слід знати

Операція зі з’єднання клею з корпусом та екраном триває не менше 24 годин, а самі компоненти в цей час знаходяться у спеціальних затискачах. Приклеювання скла та рамки клеєм швидкого висихання – відверто не найкраще рішення, яке до того ж робить подальший сервіс iPad неможливим!
Монтаж скла з сенсором, що здійснюється нашими майстрами, передбачає використання високоякісних витратних матеріалів, які залишають можливість заміни скла або дисплея iPad Pro 10 5 (за потреби) у майбутньому.

Чому iPad Pro заміна скла у Sklorepair

  • Ремонтуємо дешевше, якісніше, та навіть такі випадки, які не відновлюють в офіційних сервіс-центрах Apple.
  • Не обіцяємо клієнту відновити iPad Pro 10,5″ за 1 годину, бо дотримуємось коректної технології ремонту.
  • Наша компанія сама постачає компоненти для заміни, тому гарантує найвищу якість, та строго виконує гарантійні зобов’язання.

На ремонт iPad у Києві поширюється гарантія, і ви завжди можете розраховувати на нашу професійну консультацію, підтримку та допомогу спеціалістів.