Заміна скла з сенсором на Apple Watch Series 6 44mm

Заміна скла із сенсором на iWatch Series 6 44 mm

Apple Watch – справжній хіт серед наручних годинників у світі. Сьогодні їх продано більше, ніж хронометрів будь-якої іншої марки, більше, ніж будь-коли неперевершених ROLEX! Але, проблема в тому, що навіть годинник із сапфіровим екраном не має нічого спільного з топовими моделями хронометрів, створеними швейцарськими майстрами-годинникарами.
Скло екранів має схильність дряпатись і розбиватись, а сам дисплей замінити виробник офіційно не пропонує! Так-так, пошкоджений екран у вашому годиннику легально не відновлюється. Однак заміна скла Apple Watch 6 можлива – у Sklorepair, із збереженням оригінального OLED-екрана.

Apple Watch 6: заміна скла vs полірування екрану

Якщо на екрані немає наскрізних тріщин, а матриця не пошкоджена, багато сервісів вдаються до полірування скла. Однак при цьому знімається олеофобне покриття і, як наслідок, Apple Watch Series 6 44mm сильніше збиратиме відбитки пальців. А рідина, що потрапила на скло, буде гірше скочуватися. Чи варто у такому разі доводити, що заміна скла Епл Вотч 6 – найкращий і найбільш дбайливий спосіб відновлення тріснутого екрану?

Як відбувається заміна скла на Apple Watch 6

Спочатку майстри Sklorepair визначають, чи не призвело пошкодження захисного покриття до інших дефектів пристрою. Після – сповіщають клієнту результати діагностики разом та пропонують оптимальний метод, вартість та приблизний час ремонту. Якщо умови підходять клієнту, проводиться заміна скла iWatch 6 на нове. Ремонт у принципі всіх нових Apple Watch – це без перебільшення ювелірна робота. Не всі сервісні центри можуть замінити скло або скло з сенсором на “яблучному” годиннику без ризику пошкодити матрицю. Так, як вилучення з корпусу пошкодженого дисплейного модуля – дуже кропіткий і трудомісткий процес. Також ми вклеюємо вже відреставрований модуль у корпус за допомогою заводського клею (термоактивований PUR). Технологія дозволяє зберегти герметичність корпусу навіть при екстремальних перепадах температур, а також надійність та довговічність клейового з’єднання. У вас ніколи не “випаде екран з корпусу”, як це часто буває після ремонту в неякісному сервісному центрі.

Чому нам варто довіряти?

  • Як і ви, ми любимо пристрої Apple, і добре їх знаємо. Ми вже прикрутили в них майже мільйон гвинтів та встановили десятки тисяч компонентів.
  • Міняємо скло Apple Watch Series 6 44mm незалежно від розміру пошкодження.
  • Нас відрізняє професіоналізм та надійність ремонту. Працюємо з високою точністю та використовуємо лише оригінальні деталі заміни.
  • Тільки перевірені часом рішення та чіткий технологічний процес дають нам впевненість у наданні гарантії до 1 року на всі види ремонтних робіт та запчастин.