Заміна скла екрану на Apple iPad mini 6 8.3″ 2021

Заміна скла екрану на Apple iPad Mini 6 8.3″ 2021

iPad Mini 6 – чудове доповнення до лінійки iPad від Apple. Менший (порівняно з попередниками) форм-фактор, потужний процесор роблять планшет майже ідеальним з точки зору ергономіки і опцій. Проте й такому надсучасному пристрою властиво ламатися. Звичайно, найбільш поширеною його проблемою є пошкодження скла екрана. Якщо воно тріснуло або розбилось (в результаті удару, падіння, різкого перепаду температури), потрібна заміна. Такий ремонт iPad Mini 6 має свої особливості. Які саме? Подивіться ролик вище і дізнайтесь, як відбувається заміна скла iPad 6 покоління у сервіс-центрі Apple Sklorepair. Та чому за цією послугою варто звертатись саме до нас.

Заміна скла на планшеті iPad міні 6: крок за кроком

Швидка iPad заміна стекла починається з підігріву Mini 6 для безпечного подальшого розбирання. Далі наші майстри:

  • розбирають та дістають дисплейний модуль
  • для подальшої реставрації скла екрану;
  • перевіряють на справність сенсор;
  • зрізують пошкоджене скло екрану для подальшої його заміни;
  • видаляють залишки клею на матриці;
  • роблять контрольну перевірку справності сенсору після зрізання скла.

Наступний етап заміни скла екрану Айпад Міні 6: ламінування плівки на нове скло. Здійснюється на сучасному обладнанні закордонного виробництва, в строго стерильних умовах. Це над важливо, оскільки заміна скла без дотримання чистоти приводить до негативних наслідків! Нерідко до нашого сервісу звертаються саме тому, що під екраном iPad пил або повітряні бульбашки.

Що далі

Коли плівка вже на новому склі, майстри Sklorepair видаляють залишки повітря за допомогою барокамери. Проводять ламінування скла безпосередньо з матрицею. Екран готовий до завершального етапу – збирання планшету!
Опісля робиться контрольна перевірка справності сенсору. Лише упевнившись, що все працює, ми повертаємо iPad Mini 6 власнику.

Скільки коштує заміна скла на iPad Mini 6?

Щоб дізнатись, яка заміна скла iPad вартість, зайдіть на сторінку моделі, де є перелік усіх послуг. Або телефонуйте (063) 242-87-45 та запитайте про ціни і строки ремонту. Одночасно, узгодьте дату вашого візиту до Sklorepair, щоб «ремонтуватись» без черги!

Ви не з Києва, або не маєте змоги привезти Mini 6 на ремонт особисто? Тоді надсилайте його нам Новою Поштою! Деталі уточніть у консультанта.