Заміна скла екрану з сенсором на Apple Watch SE 40`mm

Заміна скла екрану з сенсором на Apple Watch SE 40`мм

Шанувальники «яблучних« пристроїв вже звикли, що «спешіал едішн», тобто SE – це нова начинка в старому корпусі. Але з випуском цього годинника Apple сама себе спростувала. Адже тут НОВЕ залізо у НОВОМУ корпусі. А урізані переважно функції, які більшості користувачів не потрібні зовсім. Екран 1,78”, OLED LTPO Retina, чіп Apple S5 з 2-ядерним 64-бітним процесором, накопичувач 32 Гб, Wi-Fi 802.11b/g/n (2,4 ГГц) та Bluetooth 5.0…. За таких характеристик SE 40`мм є найбільш «адекватним» варіантом Apple Watch на ринку!
Але й з ним трапляються «казуси». Якщо лопнули Apple Watch, знадобиться заміна скла екрану з сенсором. Як це робиться? Наглядно продемонстровано у відео Sklorepair. Рекомендуємо для перегляду всім, хто має на руках годинник SE 40`мм з пошкодженим склом дисплея.

Apple Watch заміна скла: позбуваємось негативних наслідків після падінь і ударів

Коли SE 40 мм падають на тверду поверхню і вдаряються, передбачити наслідки неможливо. Стається, що тріскається скло, сенсор працює не коректно. А то й гірше – сенсор розшаровується, і його потрібно замінити!
Спочатку наші майстри визначають ступінь пошкоджень, і лише після узгодження з клієнтом оптимального рішення починають ремонт iWatch. Процедуру, здійснювану майстрами Sklorepair, можна ототожнити з роботою ювеліра. Бо далеко не кожен сервіс в Україні робить заміну скла Apple Watch SE, щоб не пошкодити матрицю. А щоб зберегти герметичність корпусу, надійність та довговічність клейового з’єднання з відреставрованим модулем, ми використовуємо термоактивований PUR. Тому спокійно гарантуємо, що у вас не «випаде екран з корпусу».

Ремонт годинників iWatch у нашому сервіс-центрі

  • Передбачає стерильні умови. Заміна скла на iWatch здійснюється в закритих кімнатах, майстри працюють в рукавичках,щоб не допустити попадання бруду і пилу на деталі пристрою. У тому числі, під скло з сенсором.
  • Швидший, аніж в багатьох майстернях Києва. Чому так? В Sklorepair є власний запас деталей до пристроїв Apple. Тому, якщо знадобиться, заміна скла iWatch, не потрібно буде чекати, поки комплектуюча «дійте» поштою.
  • Швидка заміна скла Apple Watch SE ціна нижче офіційних сервісів. Так само, як і інші послуги ремонту. Якщо, наприклад, здулася батарея на смарт годиннику, або світло екрану погасло, та ви не знаєте, як включити Епл Вотч СЕ.
  • Нас легко знайти. Сервіс-центр Apple Sklorepair знаходиться в приміщенні метро Шулявська. Не треба багато часу, щоб доїхати до нас з будь якою точки столиці.

Що робити, якщо ви з іншого міста?

Для клієнтів не з Києва ми пропонуємо ремонт смарт-годинників Apple віддалено. Все, що потрібно зробити, це узгодити деталі послуги з нами та надіслати пристрій Новою Поштою. Деталі за телефоном (063) 242-87-45.