Більше 20 професійних інженерів!

Принципи роботи SKLO Service Center

about

Наша місія

Сервіс по обслуговуванню техніки Apple завжди бажав кращого в Україні і в світі в цілому. Проблема полягає в тому що високотехнологічні пристрої Apple дуже часто приходиться ремонтувати в низько кваліфікованих місцях по причині того що офіційний сервісний центр практично не займається ремонтом Apple техніки ( максимум заміна екрану або акумулятору, в інших випадках тільки заміна пристрою звісно за рахунок клієнта). Це спонукало нас прийти в цей бізнес та змінити думку більшості користувачів Apple що якісний ремонт все ж таки можливий.

Наші технології та переваги

Ми - команда професіоналів зі всієї України. Почали опановувати сферу сервісного обслуговування телефонів з 2013 року. З 2015 року обслуговуємо багато сервісних центрів по всій країні, а саме надаємо послуги по заміні скла екрану на телефонах у промислових об'ємах. За цей період навчилися виконувати надскладні ремонти. Побудували технологічні процеси з реставрації екранів і з дотриманням всіх виробничих норм, напрацювали зв’язки з постачальниками з Китаю. Це нам дало можливість отримати стабільну якість при реставрації великої кількості екранів.

about

Наша команда працює для вас

Так ми прийшли до створення власного сервісного центру SKLO в 2019 році. Зараз надаємо широкий спектр послуг по ремонту техніки Apple для гуртових та роздрібних клієнтів.Наш дивіз - якісно та швидко! За потреби звертаєтайтесь до нас, та переконайтесь в цьому самі :)

about

Що про нас кажуть

review
Петро Івашкевич
Розбите скло на Iphone X замінили дуже швидко. Якістю задоволений - телефон виглядає як новий. Все працює без нарікань! В подальшому буду звертатись в цей сервісний центр і радити його своїм знайомим
review
Ліза Березуцька
Дуже сподобався сервіс - хочу окремо подякувати менеджеру Роману. Я не дуже розбираюсь в техниці - але він мені пояснив “людською мовою” :) що не так с моїм телефоном і все було відремонтовано швидко і недорого! Побільше б таких сервісів)
Більше відгуків на Google...