Ремонт iPhone у Чернівцях

Ремонт iPhone у Чернівцях – навіть тих випадків, якими не займаються офіційні сервіси

Якщо деформований корпус або хрипкий динамік усуваються рядовими майстрами, то заміна скла iPhone потребує більшого професіоналізму. А ще – відповідного обладнання. За 40 км на північ від румунського кордону, у Чернівцях, є багато користувачів iPhone, які за поломки пристрою «не знають, куди бігти», щоб його відновити. Подавайте заявку на ремонт у Sklorepair та отримайте кваліфікований сервіс улюбленої «яблучної» техніки!

Сервісний центр Apple #1 в Україні

Базуючись у Києві, ми здійснюємо простий та складний ремонт Apple Чернівці. У наших руках побували десятки тисяч айфонів з розбитим дисплеєм і корпусом, з мікросхемою, корозією, що сильно вкрилася; апарати, які взагалі не включалися, падали з висоти або намокали. Тому нас не здивувати «важкою поломкою». Сьогодні ми успішно виконуємо ремонт айфонів Чернівці та інших Apple – навіть тих, що не відновлюють офіційні сервіси.

Ремонт епп Чернівці з доставкою

Поки наш айфон сервісний центр у Чернівцях не відкрито, ми працюємо віддалено. Що це означає? Ви відправляєте гаджет нам до Києва (дізнайтесь деталі у менеджера (063) 242-87-45) та отримаєте назад справний – швидше, ніж якщо ремонтувати «на місці»!
Чому так? У нас завжди є запчастини до будь-якої моделі Apple, чого майстерні Чернівців не гарантують. Ремонт айфону Шевченківський район Чернівці, ремонт macbook у Чернівцях Квартал вілл, сервіс Apple Чернівці Першотравневий район, ремонт макбука Чернівці Шевченківський район – Sklorepair відповідає кожному з цих пошукових запитів.
Для заміни компонентів використовуємо тільки оригінальні запчастини, на які даємо гарантію. Здійснюємо ремонт айфону у Чернівцях:

  • реставрацію корпусу;
  • відновлення батареї айфону у Чернівцях;
  • ремонт динаміка, мікрофона iPhone;
  • профі заміну скла iPhone у Чернівцях, дисплейного модуля;
  • оновлення операційної системи.

Полагодження MacBook, iPad, iWatch також у нашій компетенції.