Ремонт iPhone у Житомирі

Швидкий ремонт iPhone у Житомирі: це можливо!

Заміна скла iPhone у Житомирі за 2-3 дні? Здається неймовірним. Бо, навряд, чи у місті знайдеться сервіс із достатнім запасом деталей Apple. Якщо звернутися до місцевої майстерні, практично завжди доводиться чекати доставку потрібного компоненту. Дні, а то й тижні! У випадку зі Sklorepair таке виключено. На нашому складі в Києві завжди достатньо запчастин, щоб зробити будь-який ремонт айфона, макбука, айпада та айвотч настільки швидко, наскільки це технічно можливо.

Відвозити iPhone з Житомира до Києва?

Не доведеться! Так само, як і прив’язуватися до майстерні за конкретною адресою. Просто надішліть нам свій несправний «яблучний» гаджет, зачекайте день-другий і отримайте у повному робочому стані.
За час, що минув з моменту створення, сервісний центр айфону в Житомирі Sklorepair стали одним з провідних гравців на українському ринку. «Озброївшись» найкращими спеціалістами галузі та сучасним обладнанням, безперервно вдосконалюючись, ми продовжуємо бути в авангарді та професійно обслуговувати власників «яблучних» пристроїв. В тому числі, з Житомира та області. Здійснюємо ремонт айфонів Житомир:

  • заміна скла, ремонт iPhone Житомир мікрорайон ДОС;
  • ремонт епл Житомир Східний;
  • відновлення акумулятора айфону Хмільники Житомир;
  • ремонт макбуку Житомир Злата Рудня;
  • сервіс Apple Богунія Житомир.

Використовуючи новітнє обладнання, багаторічний досвід та виключно оригінальні запчастини, відремонтуємо яблучні пристрої з будь-якими несправностями. Навіть якщо за них беруться інші сервіси.

Відновлюємо айфони та інші Apple дешевше ніж «офіціали», беремо техніку на ремонт епл у Житомирі у партнерів, надаємо гарантію. Телефонуйте та повідомте про поломку: (063) 242-87-45 – відремонтуємо негайно!