Ремонт iPhone 11 Pro Max

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 11 Pro Max

Заміна скла екрану ( якщо OLED матриця ціла ) з Гарантією 💪
2400 грн
Заміна скла + сенсор, якість оригіналу з Гарантією 💪
2900 грн
Дисплейний модуль OLED оригінальний
7100 грн 👍
Заміна скла корпусу
1500 грн
Реставрація оригінального акумулятора ( без помилки в налаштуваннях )
1600 грн
Основна камера
2300 грн
Відновлення Face ID
2500 грн
Фронтальна камера
900 грн
Заміна голосового або поліфонічного динаміку з захисною сіткою
900 грн
Заміна шлейфу (кнопкі гучности та вкл/викл)
900 грн
Заміна шлейфу з роз'ємом зарядки/сінхронізації та мікрофоном
2200 грн
Чистка після попадання вологи
Від 300 грн
Ремонт материнської плати
від 1000 грн
Заміна корпусу ( вживаний оригінал )
3900 грн
Заміна датчику прибліження та освітлення
1000 грн
Заміна вібро-двигуна (Taptic engine)
750 грн
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка/оновлення/резервна копія смартфону)
250 грн

Ремонт iPhone 11 Pro Max в Києві

iPhone 11 Pro Max – оновлена версія iPhoneXs Max. Модель неповторна в своєму дизайні: витончений корпус із хірургічної сталі доповнено 3-ма камерами – надширококутною, телефото і ширококутною. Лінійка смартфонів Apple 11-го покоління включає 4 кольори: темно-зелений, сріблястий, золотий і «сірий космос».
В основі роботи Айфон 11 Про Макс – процесор A13 Bionic і ОЗУ 4 ГБ. Зображення виводиться на екран 6,5 дюйма Super Retina XDR з двома рівнями яскравості. Технології Focus Pixels, Smart HDR, True Tone, Deep Fusion у поєднанні з функціями «Нічного режиму» і «QuickTake» дозволяють отримувати професійні фото.

Через 2 роки після виходу, iPhone 11 Pro Max не втрачає популярність. Власниками пристрою є значна кількість українців. Відповідно, багато пристроїв потребують ремонту, бо хоч Айфон 11 Про Макс і потужний апарат, все ж інколи втрачає працездатність. Від удару або падіння розбивається екран. Деформується корпус. Батарея пристрою зношується та хімічно руйнується. Динамік втрачає гучність. Порт Lightning не «бачить» зарядку…. Ми, сервісний центр Sklorepair, добре знайомі з проблемами смартфонів Apple, та маємо все необхідне, щоб їх вирішити. Ремонтуємо, відновлюємо, налаштовуємо пристрої iPhone у Києві за лояльними цінами.

Особливості ремонту iPhone 11 Pro Max

В айфоні 11-го покоління «Макс» встановлена OLED-матриця. Реставрація дисплея передбачає заміну скла й сенсорної панелі. Але це часто не приносить дивідендів, навпаки – зникає функція TrueTone, а в налаштуваннях виникає помилка дисплея. Ми, однин з небагатьох сервісів з ремонту Apple в Києві, де це можна виправити!

Реставрація iPhone 11 Pro Max після намокання

Мобільний Apple вважається вологозахищеним, з ним можна плавати, пірнати на глибину до 4 метрів. Та на ділі цей момент є спірним. Нерідко нам приносять Pro Max саме для усунення наслідків залиття водою.
В Sklorepair чітко знають, що робити в таких випадках! Майстри сервіс-центру очистять пристрій від залишків вологи, окисів та, якщо буде потрібно, замінять несправні компоненти на нові оригінальної якості.

Заміна батареї iPhone 11 Pro Max

Елемент живлення будь-якого мобільного телефону має певний робочий потенціал. Активне користування, неправильне заряджання, «стрибки» мережі приводять до передчасного зносу батареї. Айфон швидше розряджається, самовільно перезавантажується, його стає неможливо зарядити – акумулятор потребує заміни. Відповідний накопичувач для Вашого iPhone є в нашому сервіс-центрі, і ми його швидко встановимо!

Інші несправності iPhone 11 Pro Max – це також те, чим ми займаємося в Sklorepair. Пропонуємо компонентний ремонт, замінюємо пошкоджені модулі, встановлюємо нове програмне забезпечення.

Безкоштовна діагностика Вашого iPhone 11 Pro Max

Точне діагностування несправності – запорука успішного ремонту. Непрофесійні майстерні часто беруться ремонтувати айфони, не з’ясувавши причини поломки. В результаті, лагодять не те, що потрібно. А клієнт – втрачає гроші і час. Поліпшення смартфона Apple, здійснюване нашими спеціалістами, передбачає попередній комп’ютерний аналіз, це абсолютно безкоштовно. Вже після першого звернення до Sklorepair стане відомо, що зламалося в Вашому iPhone 11 Pro Max, та як це виправити.

Зламався айфон? Ми завжди поруч

Пошуковий запит на кшталт «ремонт айфона 11 про макс в Україні» є досить поширеним в українському сегменті інтернет. Ми знаходимось у приміщенні метро Шулявська (Київ). А це значить, що звернувшись до нас, Ви можете реставрувати свій мобільний Apple вже сьогодні! Левову частку апаратів ми ремонтуємо протягом 1 доби! Для клієнтів з регіонів Sklorepair пропонує не менш зручні умови: просто надішліть нам iPhone Новою поштою, і ми його полагодимо.
За довідками щодо ремонту айфону звертайтесь +38 (063) 242-87-45, або особисто завітайте до нашого сервісу – працюємо з 10 до 18 години (понеділок – п’ятниця), за адресою проспект Перемоги, 48а.