Ремонт iPhone 12

diagnostic Новітнє обладнання
chip Комплектуючі найвищої якості
staff Спеціалісти з багаторічним доствідом
quality Гарантія на якість виконаних робіт
price Вигідна ціна і найкращі умови для парнерів

Ціни на основний перелік робіт
iPhone 12

Дисплейний модуль Оригінал
8500 грн
Заміна скла корпусу ( за допомогою лазера )
1500 грн
Заміна скла основної камери ( оригінал сапфір )
650 грн
Реставрація основної камери ( фокус, тряска, плями на камері )
2200 грн
Відновлення Face ID
2500 грн
Реставрація оригінального акумулятора ( без помилки в налаштуваннях )
1850 грн

Терміновий ремонт iPhone 12 у Києві

iPhone 12 – перший зі смартфонів Apple з інтегрованим 5G-модемом для швидкісного доступу до мобільної мережі п’ятого покоління.
Пристрій поєднує збільшений дисплей з мінімізованими рамками, модернізовану системою трьох камер з сенсором LIDAR і високотехнологічним оснащенням. Процесор Apple A14 в тандемі з 6 ГБ ОЗУ демонструє надпродуктивність. Картинка на 6,1-дюймовому екрані OLED Super Retina XDR вражає реалістичністю. А доступний режим запису відео Dolby Vision HDR, підтримка швидкого безпровідного заряджання 15 Вт, надміцне скло Ceramic Shield, водонепроникність (до півгодини на глибині до 6 метрів), сумісність з аксесуарами MagSafe та інші фішки роблять Айфон 12 одним із найбільш затребуваних на сучасному ринку.

Користування смартфоном Apple не може постійно йти нарізно з поломками. Буває, що тріскається скло екрану або задня панель від падіння, не відповідає сенсор, FaceID, занадто швидко розряджається батарея, або ж пристрій «поплавав». Звичайно, викидати iPhone 12 ніхто не буде. А якісно відремонтувати його можна в сервісному центрі Sklorepair. Ми маємо все для цього необхідне: навички майстрів з досвідом, професійне відновлювальне обладнання та запчастини оригінальної якості!

Нюанси ремонту iPhone 12

В смартфоні встановлено OLED матрицю. Для цієї моделі характерно наступне: після заміни екрана в налаштуваннях з’являється помилка дисплея, зникає функція TrueTone. Ремонт iPhone 12 вимагає встановлення повністю нового скла з сенсором. Але все можна реставрувати! Ми – одні з небагатьох в Києві, хто вміє це робити.
Зверніться в Sklorepair, і вже за день-два отримаєте відновлений Айфон 12, який потім не доведеться «здавати в ремонт» повторно.

«Симптоми» поломки (несправності) Айфону 12

Телефон Apple може зламатися в будь-який момент. Інколи він вислизає з рук, падаючи й розбиваючись об тротуарну плитку, «купається» в домашній ванні або водоймі. Або ж власник пристрою спробував скористатись несанкціонованим зарядним пристроєм і, як результат, iPhone 12 перестав функціонувати.

Звернутися до майстрів Sklorepair з ремонту iPhone потрібно у наступних випадках.

1. Мають місце механічні пошкодження екрану, корпусу.
2. Touch Screen не реагує на команди.
3. Неполадки з інтернетом, FaceID, Bluetooth, мобільним зв’язком.
4. Зламані роз’єми.
5. Айфон швидко розряджається – потрібна заміна батареї iPhone 12.
6. Фронтальна або основна камера знімає з «огріхами» (полоси, засвіти, плями).

Втручання майстрів Sklorepair також знадобиться при системних збоях пристрою, або ж якщо телефон Apple некоректно прошито. Повідомте про проблему свого iPhone 12 – ми знаємо, що з цим робити!

Чому Sklorepair?

• Ми на ринку ремонту iPhone понад 8 років.
• Даємо гарантію на реставрацію пристроїв та деталі заміни від 1 до 12 місяців.
• Безкоштовна діагностика.
• Знаходимось у приміщенні метро Шулявська (Київ), що передбачає зручний доступ до сервісного центру.
• Маємо усе необхідне обладнання для складного ремонту.
• Співпрацюємо з офіційними постачальниками комплектуючих Apple.
• Ремонтуємо айфони, айпади і годинники Apple Watch власників з усієї України (достатньо надіслати пристрій нам Новою поштою).

Ну, і звичайно ж, ціна ремонту Айфон 12. В сервіс-центрі Sklorepair вона цілком адекватна. Замовте ремонт у нас та переконайтесь у цьому особисто!
Телефонуйте +38 (063) 242-87-45, або заповніть форму «Замовити ремонт» і ми передзвонимо, щоб вирішити будь-яку проблему вашого iPhone.